Прогнила підлога та стара сантехніка: У мережі показали, в яких жахливих умовах доводиться лікувати дітей у Харкові (відео)

Персонал уважний, дітей нормально лікують і годують, але самі умови у лікарні далекі від ідеальних.

Маленьким пацієнтам доводиться лікуватися в жахливих умовах. Фото: скріншот з відео.

У мережі з'явилося відео з 8-ї дитячої інфекційної клінічної лікарні в Харкові. Ролик про умови, в яких доводиться лікувати маленьких дітей на пр. Героїв Сталінграда, 160, опублікував ресурс «ХС Харків», передають Патріоти України.

Автор харківського відео показав убозтво в палатах, стару сантехніку, зламані крани і прогнилу підлогу в санвузлах, облізлу штукатурку і збитий кахель, тріснуту бетонну плиту на балконі, на який страшно вийти.

Під роликом коментатори пишуть, що, дійсно, з часів СРСР в лікарні нічого не змінилося. При цьому персонал уважний, дітей нормально лікують і годують, в лікарні по кілька разів на день роблять вологе прибирання. У поборах непомічені.

«Ну все терпимо. Главное, что уборка регулярная там и кормление неплохое. Лежала там сама в детстве и с ребенком тоже. Все так же, как и в 90е. Но для меня главное, что врачи там знают свое дело».

«Это ещё сносные условия. То вы ещё на Клочковской не были в детской. Там вообще прусаки по тебе лазят по ночам. И это в хирургии. Приходилось сидеть над ребёнком, чтоб в нос и уши не позалазили».

«Лежали там 2 раза. Да, ничего не поменялось в плане ремонта, но могу сказать точно, что врачи там хорошие, и отношение было хорошее и убирали как следует».

«Выписались неделю назад. Лежали в третьем отделении. Ремонт оставляет желать лучшего, но убирали три раза в день. Ребенка кормили три раза в день, и ему даже нравилось (хоть обычно приходится воевать). Отношение — прекрасное. И не попросили ни копейки!!!»

«Чтобы починить кран и вымыть унитаз президента менять не надо».

«Лежала там почти 20 лет назад ничего не изменилось».

«Хорошо бы параллельно показать в каких условиях лечатся наши „законотворці“!»

Олексій Залевський згадав про секс з представником своєї статі і розповів, чому всі найвідоміші чоловіки його професії - геї (відео)

субота, 24 лютий 2024, 9:14

Дизайнер і стиліст Олексій Залевський зізнався, що три десятиліття тому мав інтимний досвід з чоловіком, але не може назвати себе геєм, оскільки більше секс з представниками своєї статі не практикував. Він також підтвердив, що в дизайнерській спільноті...

"Викрити і заслати до Сибіру": У РФ показово заговорили про "чистки" українців, - ISW

субота, 24 лютий 2024, 8:57

Заступник голови Ради безпеки Російської Федерації Дмитро Медведєв розповів про плани Росії щодо репресій українських громадян на тимчасово окупованих територіях. Про це повідомляє Інститут вивчення війни у зведенні від 23 лютого, передають Патріоти Ук...