В Україні програму обміну старих ламп на LED значно розширили: Що потрібно знати - покрокова інструкція

В Україні розпочався новий етап програми обміну старих ламп розжарювання на LED. Тепер безкоштовно отримати енергозберігаючі лампи можуть не лише фізособи, а й освітні заклади, а також лікарні, передають Патріоти України.

"З сьогоднішнього дня (9 червня. – Ред.) ми розпочинаємо другий етап обміну – можливість безкоштовно обміняти лампи поширюється на юридичних осіб", – повідомив гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський. Подати заяви на порталі Дія, а потім отримати лампочки у відділенні "Укрпошти" тепер можуть:

  • дитсадки, школи, профтехучилища, ВНЗ, спортивні/музичні школи, автошколи та будь-які інші навчальні заклади;
  • поліклініки, лікарні, стоматологічні клініки, лабораторії та інші медичні установи.

За словами Смілянського, після руйнування окупантами Каховської ГЕС Україна втратила ще 1% генерації електроенергії. Тому питання економії електрики стало ще актуальнішим.

"Ми хотіли знизити споживання десь на 8-10%, обмінявши 40-50 мільйонів ламп. Наразі громадяни України обміняли через "Укрпошту" близько 20 мільйонів... Тож ми на середині шляху", – зазначив Смілянський.

Для населення програма не зупиняється. Фізичні особи можуть отримати лампи у центральних відділеннях "Укрпошти" у 23 населених пунктах.

Як юрособі подати заяву на обмін лапок

  • Авторизуйтесь на порталі Дія з КЕП юрособи;
  • перейдіть до розділу "Послуги" та виберіть "Обмін лампочок";
  • заповніть заяву: вкажіть площу за допомогою калькулятора, виберіть кількість та їх типи в межах ліміту КЕП;
  • уважно перевірте інформацію про підприємство;
  • "Укрпошта" протягом тижня зв'яжеться з вами за вказаним номером телефону

Кінець 1000-літньої історії: Нагірний Карабах покинуло майже все вірменське населення - ЗМІ

субота, 30 вересень 2023, 6:40

News.am. . Чиновниця називає цих людей насильно переміщеними. . За її словами, 20 892 транспортні засоби перетнули міст Хакарі в Лачинському коридорі, що з'єднував Вірменію з колишнім Карабахом. . У свою чергу, агенція Reuters повідомляла, що 120 00...

Уроки з 07:20, дві години обіду і обов'язковий душ: Українська вчителька розповіла про навчання в школах Швейцарії

субота, 30 вересень 2023, 6:22

Понад рік викладачка німецької мови з Кременчука працювала в швейцарському навчальному закладі. За цей час вона встигла побачити різницю між українськими школами та іноземною. Зокрема у закордонній, у дітей обовʼязково присутні у розкладі лижні дні, є ...