"Прогулка по трущобам и Черкизовскому рынку": Блогер Варламов розповів, чому не любить відпочивати в Криму

Російський блогер Ілля Варламов пояснив на своїй сторінці в соцмережі, чому ненавидить відпочинок на півострові Крим, передають Патріоти України.

Варламов розповів, що був в Криму в 2014-2015 роках, і в цьому сезоні знову відправився туди на відпочинок, але сильно розчарувався. Його не вразила ані архітектура, ані якість обслуговування. Зокрема, блогер пише, що хоче підготувати всіх інших туристів до несподіванок в Криму. Він вважає, що кримські курорти не можуть конкурувати навіть з краснодарськими. Сервіс на півострові відсутній, в Криму немає нормальних екскурсій, немає таксі, немає ресторанів і пляжів. Якщо говорити про пляжі, то вони в основному галькові на Південному березі. При цьому місцеві сильно завищили ціни абсолютно на всі послуги.

«Будьте готовы к тому, что в Крыму вы будете гулять не по набережной, а по Черкизовскому рынку. Не по узким старым улочкам курортных городов, а по бесконечным трущобам», - попередив Варламов.

Також він зазначив, що ті, хто їде в Крим понастольгувати по совку, сильно розчаруються. Все, що можна було, там уже розвалили або забудували заново. Стільниковий зв'язок працює погано, добиратися до пунктів призначення складно, немає жодної нормальної компанії через санкції. Блогер також зазначив, що в Криму немає нормальних туалетів на пляжах. Численні коментатори Варламова зазначили, що він просто передрукував свій старий пост про Крим, практично нічого в ньому не змінивши.

Тепер невдаха-самогубця заплатить сотні тисяч: Чоловік стрибнув під поїзд, але машиністка встигла загальмувати (відео)

понеділок, 18 жовтень 2021, 0:22

Москві чоловік стрибнув у метро під поїзд, намагаючись звести рахунки з життям, але машиністка встигла вчасно загальмувати. Відео інциденту з'явилося 17 жовтня в Телеграм-каналах, передають Патріоти України. За їхніми даними, 28-річний чоловік відбувс...

Чеченці намагалися отримати крапові берети, порушуючи правила: В армії РФ спалахнула масова бійка зі стріляниною (відео)

неділя, 17 жовтень 2021, 23:46

Військові російської армії вчинили масову бійку із стріляниною. Інцидент трапився на базі навчального центру "Тамбукан" в Ставропольському краї, де проходила здача іспиту на краповий берет. Відповідні кадри активно публікуються в соцмережах, повідомляю...