Проїхати нереально: Під Черкасами дорога перетворилася на шматки асфальту після зливи (фото)

Село у Тальнівському районі опинилося абсолютно відрізаним від світу, а також - без електрики і стільникового зв'язку.

У Черкасах після сильного дощу асфальтована дорога перетворилася на шматки. Про це розповів Владислав Москаленко в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.

Він повідомив, що заїхав у Тальнівський район Черкаської області, щоб провідати свою бабусю, але виявив, що дорога просто розвалилася на шматки, а в самому селі відсутня електроенергія і стільниковий зв'язок.

"Вперше в житті зіткнувся з таким ненормальним явищем. Заїхали в одне із сіл на Тальнівщині - провідати рідну бабусю. Дорога до самого будинку лежала по асфальту, але після сильного двогодинного дощу, асфальту, як і не було. Настав апокаліпсис: дороги немає, світла немає, зв'язку немає, телефони розряджені, ще й субота - вихідний. Американське кіно відпочиває", - розповів Москаленко.

Він зазначив, що через кілька годин вони змогли розшукати людину, яка пригнала повноприводний трактор і витягнула їх машину на найближчу дорогу. Також місцеве видання "Вікка" повідомляє про те, що в Тальному, на вулиці Майданецкій затопило до такої міри, що люди просто не змогли дістатися додому.

"Голова вуличного комітету і мешканці вулиці стривожені ситуацією, яка склалася в результаті дощу. Затопило город, підвал, знесло паркан, розмило ґрунт. Такого до цього часу не було", - розповіла місцева мешканка Ольга Котенко.

Боролася за життя два тижні: У Києві від COVID-19 померла 21-річна волонтерка (фото)

середа, 21 жовтень 2020, 8:38

У Києві 20 жовтня від ускладнень, спричинених коронавірусом COVID-19, померла 21-річна волонтерка Інна Волкова. Хвороба спровокувала в неї пневмонію та рідкісне аутоімунне захворювання - синдром Гієнна-Баре, передають Патріоти України. Йдеться про те, ...

Ізраїльський лікар вказав на головну загрозу COVID-19

середа, 21 жовтень 2020, 8:30

Він повідомив, що головним викликом медичній системі стала необхідність тривалої вентиляції легенів для людей із важким перебігом COVID-19. "Від грипу смертність – 0,1–0,2%. Від коронавірусу на цьому етапі – 6,7–6,8%. Тобто в 60 разів вища. Елементарна...