
18-річна українка Марія Сур із Запоріжжя, яка на початку повномасштабної війни в Україні переїхала до Швеції разом із мамою, може стати представницею цієї країни на пісенному конкурсі "Євробачення-2024". Вона пройшла у фінал шведського Нацвідбору. Про це написала дівчина у своєму Instagram, передають Патріоти України.
Цікаво, що Марія вже вдруге бере участь у Нацвідборі у Швеції. Минулого року вона поступилася місцем співачці Loreen, яка і привезла перемогу своїй країні.
Нещодавно українка виступила з піснею "When I’m Gone" на конкурсі Melodifestivalen, який і визначає представника Швеції на Євробаченні. Тоді Сур отримала 94 бали з 96 можливих. Тепер у фіналі шведського Нацвідбору вона залишилася зі співаком Ліамом Какатіаном Томассеном.
Сама Марія прокоментувала свій успіх в Instagram так: "Ми зробили це! Я неймовірно вдячна за всю вашу підтримку і любов. "When I’m Gone" у фіналі".
До речі, ім'я переможця оголосять вже 9 березня.
Марія Сур запам'яталася українським глядачам своїм вокальним талантом завдяки участі у шоу "Голос країни 12". Тоді вона була у команді співачки Наді Дорофєєвої, а потім перейшла до Олі Полякової.
Після переїзду до Швеції дівчина брала участь у благодійному концерті, завдяки якому змогли зібрати 8 мільйонів євро на допомогу Україні.

У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...
Китай зіткнувся з безпрецедентним падінням народжуваності, яке експерти пов’язують із глибокими соціально-економічними змінами. Однією з ключових причин є дефіцит жінок, спричинений багаторічною політикою «одна родина — одна дитина». Гендерний дисбалан...