"Проїжджаємо швидко, швидко!": В Ізраїлі машину росіян закидали камінням, напад потрапив на відео

В Ізраїлі серед арабського і єврейського населення вже тиждень тривають заворушення на тлі бойових дій між Ізраїлем і ХАМАСом. Вже тиждень перебуває Ізраїль в режимі ескалації конфлікту з Палестиною, передають Патріоти України.

З 9 травня арабське населення вийшло на вулиці ізраїльських міст і громить майно євреїв. Єврейська молодь дзеркально відповіла погромників — багатьом арабським бізнесменам довелося закрити магазини і кафе, щоб уникнути шкоди. З усіх міст Ізраїлю періодично надходять повідомлення про підпали, погроми. 70-е шосе було перекрито для руху, після того як поліцейську машину закидали камінням. Подібні напади арабів, а після і євреїв стали частим явищем.

У Мережі опубліковали кадри «нальоту» на машину з російськомовними водієм і пасажиром в Ізраїлі. Видно, як машина їде по трасі, а на узбіччі її вже чекає група людей. — Проїжджаємо швидко, швидко, швидко! — стривожено каже пасажир водієві. У цей момент в авто летить кілька каменів. — Ти зняв? — питає водій. — Так, — відповів його супутник. Де і коли стався цей інцидент, невідомо.

Дівчина дня на Олімпіаді-2020: Українська лучниця Анастасія Павлова вразила глядачів своєю красою (фото)

понеділок, 26 липень 2021, 0:32

І тато, і мама Анастасії є тренерами зі стрільби з лука. Тому довго вибирати, чим займатися дівчині не довелося. Хоча не можна сказати, що в луці Павлова з пелюшок. Із п'яти років дівчина займалася... гімнастикою. Але потім у дев'ять років батьки забра...

Вражаюче добре збереглася: На популярному курорті знайшли стародавню мозаїку (фото)

неділя, 25 липень 2021, 23:29

Глава археологічної місії Університету Авіньйона Клер Баландьє виявив в місті Пафос древню мозаїчну підлогу, яка була частиною будівлі елліністичного періоду. Про це пише GreekReporter, передають Патріоти України. Це місце відоме археологам як "Пафоськ...