Прокляте місце: В Єгипті на "пляжі смерті" одночасно потонули 11 людей

Рятувальники виявили тіла 8 осіб, пошуки решти тривають.

В Єгипті на закритому владою пляжі недалеко від Олександрії одночасно потонули 11 людей. Про це повідомляє портал Masrawy, передають Патріоти України.

Пляж Palm beach, який відомий як “Пляж смерті”, був закритий єгипетською владою через карантин і в п’ятницю на ньому не було рятувальників. Велика компанія відпочиваючих прийшла туди вранці, щоб уникнути зустрічі з поліцейськими.

Коли в морі почала тонути дитина, її кинулися рятувати одразу кілька людей. Наголошується, що всі 11 осіб, включаючи дитину, потонули. Рятувальники виявили тіла 8 осіб, пошуки решти тривають.

Ділянка пляжу Palm beach, де потонула група людей, також називають “пляжем смерті”, її вважають одною з найнебезпечніших у Єгипті. Раніше на цій ділянці вже відбувалися нещасні випадки, найчастіше тонули там через складні і сильні підводні течії.

Хіти тижня. Очам важко повірити: Батько зафільмував, як "привид" затягує його дитину під ліжко (відео)

вівторок, 2 березень 2021, 13:00

В мережі став надзвичайно популярним відеоролик з дитячої кімнати, на якому показано, як якась незрозуміла сила начебто тягне дитину під ліжко. Про це пише видання Mirror, передають Патріоти України. За словами Джоша - батька дівчинки, він зафіксував ж...

Спочатку починає боліти голова: Нова невідома хвороба вбиває літніх людей

вівторок, 2 березень 2021, 12:14

"Пацієнт нуль" був офіційно зафіксований на початку лютого. У Демократичній республіці Конго від спалаху невстановленої патології померли 15 людей похилого віку, які перебували в місцевій лікарні, повідомляють Патріоти України.