
В Єгипті на закритому владою пляжі недалеко від Олександрії одночасно потонули 11 людей. Про це повідомляє портал Masrawy, передають Патріоти України.
Пляж Palm beach, який відомий як “Пляж смерті”, був закритий єгипетською владою через карантин і в п’ятницю на ньому не було рятувальників. Велика компанія відпочиваючих прийшла туди вранці, щоб уникнути зустрічі з поліцейськими.
Коли в морі почала тонути дитина, її кинулися рятувати одразу кілька людей. Наголошується, що всі 11 осіб, включаючи дитину, потонули. Рятувальники виявили тіла 8 осіб, пошуки решти тривають.
Ділянка пляжу Palm beach, де потонула група людей, також називають “пляжем смерті”, її вважають одною з найнебезпечніших у Єгипті. Раніше на цій ділянці вже відбувалися нещасні випадки, найчастіше тонули там через складні і сильні підводні течії.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...