
В Єгипті на закритому владою пляжі недалеко від Олександрії одночасно потонули 11 людей. Про це повідомляє портал Masrawy, передають Патріоти України.
Пляж Palm beach, який відомий як “Пляж смерті”, був закритий єгипетською владою через карантин і в п’ятницю на ньому не було рятувальників. Велика компанія відпочиваючих прийшла туди вранці, щоб уникнути зустрічі з поліцейськими.
Коли в морі почала тонути дитина, її кинулися рятувати одразу кілька людей. Наголошується, що всі 11 осіб, включаючи дитину, потонули. Рятувальники виявили тіла 8 осіб, пошуки решти тривають.
Ділянка пляжу Palm beach, де потонула група людей, також називають “пляжем смерті”, її вважають одною з найнебезпечніших у Єгипті. Раніше на цій ділянці вже відбувалися нещасні випадки, найчастіше тонули там через складні і сильні підводні течії.
Український кінорежисер і кінопродюсер сербського походження Бата Недич помер у віці 64 років. Сумну звістку повідомили його близькі на сторінці режисера у Facebook, передають Патріоти України. . У повідомленні зазначається, що митець тривалий час бор...
Данія 25 червня подала законопроект, який позбавить українських чоловіків призовного віку права на тимчасовий захист у країні, передають Патріоти України . Законопроект подав міністр імміграції та інтеграції Данії Мортен Бедсков. Зміни внесуть до Спеці...