Прокляте місце: В Єгипті на "пляжі смерті" одночасно потонули 11 людей

Рятувальники виявили тіла 8 осіб, пошуки решти тривають.

В Єгипті на закритому владою пляжі недалеко від Олександрії одночасно потонули 11 людей. Про це повідомляє портал Masrawy, передають Патріоти України.

Пляж Palm beach, який відомий як “Пляж смерті”, був закритий єгипетською владою через карантин і в п’ятницю на ньому не було рятувальників. Велика компанія відпочиваючих прийшла туди вранці, щоб уникнути зустрічі з поліцейськими.

Коли в морі почала тонути дитина, її кинулися рятувати одразу кілька людей. Наголошується, що всі 11 осіб, включаючи дитину, потонули. Рятувальники виявили тіла 8 осіб, пошуки решти тривають.

Ділянка пляжу Palm beach, де потонула група людей, також називають “пляжем смерті”, її вважають одною з найнебезпечніших у Єгипті. Раніше на цій ділянці вже відбувалися нещасні випадки, найчастіше тонули там через складні і сильні підводні течії.

Одяг лежав далеко в полі: Під Одесою знайшли тіло напівоголеної дівчини (фото, відео 16+)

п’ятниця, 14 серпень 2020, 13:30

У поліції додали, що тіло дівчини було відправлено на експертизу, яка повинна встановити причину смерті, а також чи була вона мертва на момент можливої ДТП. Під Одесою в районі ринку "7-й кілометр" на дорозі водії виявили тіло напівоголеної дівчини, ін...

Вдарила ножем у груди: На Херсонщині 17-річна дівчина зарізала вітчима

п’ятниця, 14 серпень 2020, 13:15

Чоловік нібито раніше примушував дівчину вживати алкоголь та погано ставився до її матері. У Голопристанському районі Херсонської області 17 – річна дівчина під час конфлікту завдала своєму вітчиму смертельне ножове поранення в груди, інформують Патріо...