У Львові 2-річна дівчинка проковтнула магніти від конструктора-неокуба. Дитина ходила з ними у животі не менше десяти днів, зазначають Патріоти України.
Про це повідомили у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні Охматдит. За словами лікарів, дитина проковтнула чотири магніти. Вона гостювала у бабусі та взяла іграшки старших онуків.
– Маленьких жертв магнітів не меншає, саме з цієї причини ми нагадуємо дорослим про магнітну небезпеку для малечі. Коли магнітики потрапляють в дитячі шлунки, то можуть наробити чимало біди, – зазначили у лікарні.
Магніти мають надзвичайну силу притягання, тож пошкоджують внутрішні органи дитини. Інколи вони пробивають їх і утворюють справжні дірки. Уже за кілька годин магнітики можуть стати причиною некрозу кишки.
Дівчинку госпіталізували до лікарні з нудотою та підвищеною температурою. У районній лікарні зробили рентген, і тоді виявилося, що у дитини всередині знаходяться аж чотири магніти. Після цього її доставила швидка допомога до Охматдиту.
Український непереможний боксер, чемпіон світу Олександр Усик може завершити свою кар'єру в найближчі дні. Заяву щодо цього зробив директор його команди Сергій Лапін. За його словами, наразі рішення не було прийнято. Водночас наразі команда Усика веде ...
Стримінговий сервіс HBO Max влаштував вражаючу акцію на честь виходу третього сезону серіалу Дім Дракона — приквела культової Гри престолів. Гігантський дракон пролетів над Лондонським Тауером. Компанія Airstage відтворила Сіракса — одного з найвпізнав...