У Львові 2-річна дівчинка проковтнула магніти від конструктора-неокуба. Дитина ходила з ними у животі не менше десяти днів, зазначають Патріоти України.
Про це повідомили у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні Охматдит. За словами лікарів, дитина проковтнула чотири магніти. Вона гостювала у бабусі та взяла іграшки старших онуків.
– Маленьких жертв магнітів не меншає, саме з цієї причини ми нагадуємо дорослим про магнітну небезпеку для малечі. Коли магнітики потрапляють в дитячі шлунки, то можуть наробити чимало біди, – зазначили у лікарні.
Магніти мають надзвичайну силу притягання, тож пошкоджують внутрішні органи дитини. Інколи вони пробивають їх і утворюють справжні дірки. Уже за кілька годин магнітики можуть стати причиною некрозу кишки.
Дівчинку госпіталізували до лікарні з нудотою та підвищеною температурою. У районній лікарні зробили рентген, і тоді виявилося, що у дитини всередині знаходяться аж чотири магніти. Після цього її доставила швидка допомога до Охматдиту.
У суботу, 27 червня, у столиці Азербайджану український боєць-півсередньовагик Данило Донченко (14-2) у рамках турніру UFC Fight Night 280, провів бій із Теодором Берггреном (8-4) зі Швеції і достроково переміг його у другому раунді, передають Патріоти...
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...