Проллє світло на загадки минулого! Дослідники знайшли найстарішу скандинавську ДНК у жувальній гумці

Учені знайшли найдавнішу ДНК Скандинавії в первісній жувальній гумці. Мешканець територій сучасної Швеції викинув її у кам'яний вік близько 10 000 років тому, пише Daily Mail, повідомляють Патріоти України.

Жуйка зроблена зі смоли берези і на ній досі є сліди зубів. Дослідники знайшли сліди двох жінок та чоловіка. Як зазначається, березову смолу використовували також як клей для виготовлення інструментів.

Дослідники кажуть, що жування такої гумки характерне для народів Західної Європи, а інструменти, які використовували у Скандинавії – для народів Східної Європи. Так, це підтверджує теорію про те, що генетичний та культурний матеріал Скандинавії має два походження.

З архіву ПУ. Російський філософ самоізолювався в лісі і загинув наглою смертю, повторивши долю Сократа

понеділок, 12 квітень 2021, 22:30

У Ленінградській області (РФ) чоловік, що називав себе мандрівником і "філософом добровільної простоти", самоізолювався в лісі і помер від отруєння. Про це повідомляє Telegram-канал "Бурхливий світ", зазначають Патріоти України. Мандрівник Олександр Но...

"Кіров гад": Стелу на в'їзді до Кропивницького дотепно "декомунізували" (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 22:28

Невідомі активісти перетворили стару назву міста на стелі - "Кіровоград" - на напис "Кіров гад". Тепер Кропивницький зустрічає подорожувальників стелою з написом "Кіров гад". На в'їзді з миколаївського напрямку невідомі частково демонтували стару назву...