Проміняти "хрущовку" на стиль життя відставного бізнесмена: Як український пенсіонер продав майно і поселився в морі, ставши яхтсменом (відео)

Його яхті “Лігалі” 46 років, її виготовили в Англії.

Черкаський пенсіонер продав хату й дві машини заради мрії. На всі гроші купив яхту і пройшов нею навколо Європи. У 83 роки Володимир Єрьоменко наважився на пригоди, передають Патріоти України з посиланням на #ШоТам.

“Нарахував 7 штормів під час подорожі. Це найкраща пригода в житті”, – Володимир Єрьоменко, яхтсмен.

Його яхті “Лігалі” 46 років, її виготовили в Англії. Звідти Володимир і вирушив морем до України. А в двомісячну мандрівку взяв тільки кількох друзів. Під його вітрилами є де спати і готувати їжу.

“Заходили в порт Португалії, потім Кадіс, Гібралтар і ще декілька островів”, – Володимир Єрьоменко.

А під час подорожі чоловік ще й написав морський роман. І вже планує нову мандрівку навколо світу. “Скільки б вам не було років, ніколи не пізно рости і здійснити свою мрію”, – Володимир Єрьоменко.


Смертельна ДТП на Майдані в Києві: Водій Land Rover заявив, що прийшов до тями тільки після аварії

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 17:56

Водій позашляховика, який 30 жовтня врізався в натовп у центрі Києва, заявив, що йому стало погано за кермом і він втратив свідомість. Про це розповів радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко. Нагадаємо, Land Rover збив на смерть двох о...

Як легко перенести магнітні бурі: Медики дали найбільш ефективні поради для метеозалежних

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 17:37

Магнітні бурі у жовтні були настільки сильними, що на головні болі та погіршення самопочуття скаржилися навіть ті, хто не має схильності до метеозалежності. За даними фахівців листопад також стане дуже складним місяцем і очікується не менше 7 геомагніт...