Промоутер Ломаченка вніс ясність стосовно травми українця у чемпіонському бою з Кроллою

Першою про "зламану руку" Василя заговорила спортивна журналістка, котра брала інтерв'ю в українця зразу після переможного бою, зазначають Патріоти України. Дійсно Василь Ломаченко отримав травму руки в матчі з британцем Ентоні Кроллою, але вона виявилася несерйозною запевняє промоутер українця Егіс Клімас в інтерв'ю ESPN.

"Ломаченко вивихнув кісточку руки, так що операції не знадобилося. Йому просто вправили її на місце. Протягом трьох тижнів Василь буде в гіпсі, але з ним все в порядку. Швидше за все, він повернеться в ринг у вересні", - сказав Клімас.

Нагадаємо, що Ломаченко здобув перемогою над Кроллою нокаутом і захистив належні йому титули чемпіона світу за версіями WBA і WBO.

Проблема в мозку: Вчені розкрили "секрет" поганого настрою

понеділок, 18 листопад 2019, 6:27

Вчені з'ясували, що в людському мозку є молекули, які регулюють почуття тривоги і інші негативні емоції, викликаючи депресивний стан. Вони знаходяться в невеликій маловивченій частині головного мозку під назвою хабенула. Вона відповідає, зокрема, за ві...

"Нюанс" у зарплатах: З'явилося показове порівняння цін на продукти в Україні та Європі (інфографіка)

понеділок, 18 листопад 2019, 6:08

Ціни на продукти в Україні і Європі практично однакові. Хоча українці почали витрачати на їжу менше грошей, вартість харчування, за даними Держстату, становить майже половину доходу, передають Патріоти України. Причина в тому, що ціни на продукти щоден...