Пропагандисти Кремля незадоволені: "Заборонений" у РФ Меладзе виступив у московському клубі (відео)

Ще 24 лютого 2022 року артист Валерій Меладзе засудив вторгнення Росії в Україну. Після того, як він записав відео із закликом зупинити війну, він став "забороненим" в РФ артистом, нагадують Патріоти України.

Пізніше з'явилися чутки, що він покинув Росію. Виявляється, зараз він повернувся в країну-агресора і навіть встиг виступити в столичному клубі. Разом з бек-вокалісткою він виконав пісню "Океан і три річки".

Варто відзначити, що раніше Валерій Меладзе вже виступав в Росії. Він дав концерт навіть після того як планував піти зі сцени.

При цьому російські пропагандисти незадоволені поведінкою Меладзе. Вони вважають, що артист наживається на громадянах країни, дії яких він засуджує.

Нагадаємо, в Росії створили "чорний список" своїх же артистів. Серед них і популярний музикант Валерій Меладзе.

"Не було практично міста. Його рівняли з землею": Боєць ГУР розповів про прорив до Маріуполя

четвер, 25 квітень 2024, 7:50

Боєць Головного управління розвідки на позивний “Несмачний” був командиром однієї із груп, яка відправилася на гелікоптерах до окупованого Маріуполя. Там він приєднався до українських захисників та разом із ними обороняв місто від російських окупантів....

"Бавовна" наводить жах? Опитування показало, чого найбільше бояться росіяни

четвер, 25 квітень 2024, 7:25

У першому кварталі 2024 року головними страхами росіян стали диверсії та атаки безпілотників. Занепокоєння громадян також підкріплювалося постійними вибухами у Білгородській області, передають Патріоти України. Це випливає з національного індексу триво...