Пропагандисти Кремля незадоволені: "Заборонений" у РФ Меладзе виступив у московському клубі (відео)

Ще 24 лютого 2022 року артист Валерій Меладзе засудив вторгнення Росії в Україну. Після того, як він записав відео із закликом зупинити війну, він став "забороненим" в РФ артистом, нагадують Патріоти України.

Пізніше з'явилися чутки, що він покинув Росію. Виявляється, зараз він повернувся в країну-агресора і навіть встиг виступити в столичному клубі. Разом з бек-вокалісткою він виконав пісню "Океан і три річки".

Варто відзначити, що раніше Валерій Меладзе вже виступав в Росії. Він дав концерт навіть після того як планував піти зі сцени.

При цьому російські пропагандисти незадоволені поведінкою Меладзе. Вони вважають, що артист наживається на громадянах країни, дії яких він засуджує.

Нагадаємо, в Росії створили "чорний список" своїх же артистів. Серед них і популярний музикант Валерій Меладзе.

Вчасно замінила безцінну книгу: Працівниця музею в Ізюмі врятувала від окупантів 300-річне Євангеліє

вівторок, 29 листопад 2022, 12:53

Діна Листопад, працівниця Ізюмського краєзнавчого музею, розповіла Суспільному, як разом із колегами переховувала Євангеліє від окупантів перед тим як місто захопили російські війська, передають Патріоти України. Це найцінніший експонат музею — друкова...

Українцям щомісяця даватимуть по 900 гривень для оплати комуналки: Кому надано таку допомогу

вівторок, 29 листопад 2022, 11:30

Незважаючи на субсидії, які держава дає малозабезпеченим сім'ям на оплату комунальних послуг, все ж таки для багатьох українців оплата комуналки стала непосильним тягарем, передають Патріоти України. Ціни на все зростають, доходи скорочуються, а щоміся...