Пропрацював усього два місяці: На Тернопільщині втопився начальник відділення поліції

Внаслідок нещасного випадку у Бучацькому районі Тернопільської області загинув начальник одного з відділень місцевої поліції Тарас Стець. Про його загибель повідомили у суботу, 9 грудня, у пресслужбі ГУНП у Тернопільській області, передають Патріоти України.

За даними правоохоронців, Тарас Стець помер 9 грудня через нещасний випадок. Через що саме загинув правоохоронець, у прес-службі поліції не уточнили, проте в Бучацькій громаді розповіли, що поліцейський втопився у місцевій водоймі.

«Керівництво та колектив Головного управління Національної поліції в Тернопільській області висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу передчасної смерті начальника відділення поліції №2 м. Бучач Тараса Стеця. Життя поліцейського обірвалося внаслідок нещасного випадку 9 грудня», – повідомили у пресслужбі ГУНП.

Наразі обставини, при яких стався нещасний випадок на воді – невідомі.

Тарас Стець розпочав роботу в органах внутрішніх справ у 2007 році. Більшість часу він працював у Підволочиському відділенні поліції та став там начальником слідчого відділення. У жовтні 2023 року Тараса Стеця призначили на посаду начальника відділення поліції №2 м. Бучач, де він пропрацював два місяці до трагедії.

Світло можуть вимикати до 5 годин: В Укренерго зробили тривожну заяву

четвер, 25 червень 2026, 10:47

Голова «Укренерго» Віталій Зайченко заявив, що в липні та серпні в Україні можливі тимчасові відключення електроенергії тривалістю до п’яти годин, передають Патріоти України. За його словами, основними причинами потенційних обмежень можуть стати тривал...

Школи закриваються, гинуть люди та тварини: Європу атакувала екстремальна спека

четвер, 25 червень 2026, 10:30

Європейські країни переживають потужну хвилю аномальної спеки, спричинену метеорологічним явищем «Омега». Через надзвичайно високі температури вже фіксують людські жертви, перебої в роботі інфраструктури та масштабні втрати у сільському господарстві, п...