"Прощай, немытая Россия": Пугачова вирішила продати свій знаменитий замок під Москвою, - ЗМІ

Алла Пугачова після новини про те, що поїхала з Росії до Ізраїлю, вирішила продати свій знаменитий замок у селі Грязь, що під Москвою. Така інформація з'явилася у російських ЗМІ, передають Патріоти України.

Подейкують, що Алла Борисівна виставила своє житло на продаж і оцінила замок у мільярд рублів (що дорівнює майже 17 мільйонів доларів). Поки він продається, за замком наглядає онук Пугачової, Микита Пресняков.

Окрім того, як пишуть росЗМІ, Пугачова забрала документи дітей зі школи. Двійнята Алли Борисівни та Максима Галкіна навчалися в елітній московській гімназії в Липках, вартість навчання у цьому закладі обходилася Пугачовій більше трьох мільйонів рублів (54 тисячі доларів) на рік.

Зірка попросила, аби в гімназії для неї підготували особисті справи, табелі успішності, медкарти та відомості про грамоти та нагороди дітей. Цілком ймовірно, що діти примадонни продовжать навчання в Ізраїлі, куди вона днями виїхала.

Подейкують, що наприкінці серпня Пугачова повернулася з Ізраїлю до Росії саме для того, щоб виставити на продаж замок та забрати документи дітей зі школи.

В Україні з 1 квітня підвищать пенсії, але не всім: Кого зачепить перерахунок

субота, 1 квітень 2023, 10:45

З 1 квітня в Україні відбудеться перерахунок пенсій громадянам, які вже досягли пенсійного віку, але продовжують працювати. Підвищені виплати такі пенсіонери отримають уже в травні, передають Патріоти України. Звертатися нікуди не доведеться – всі розр...

Хмельницький з Потоцький тут вперше "схрестили шаблі": Археологи знайшли місце масштабної битви козаків з коронним військом Речі Посполитої

субота, 1 квітень 2023, 10:02

Успіх науковців тішить також цінні знахідки, дуже рідкісні в музейних колекціях. Під час планових археологічних розкопок у Черкаській області знайшли місце грандіозної битви часів Речі Посполитої, участь у якій приймав Богдан Хмельницький. . Битва під...