"Прошла любовь, завяли помидоры": Скандальний Полунін пошкодував, що говорив про своє ставлення до Путіна в Instagram (відео)

Публікації артиста балету у мережі розбурхали громадськість. Навіть Паризька опера відмовилася співпрацювати з танцівником через його заяви.

Сергій Полунін. Фото: соцмережі.

Артист балету Сергій Полунін, який осоромився своїми гучними заявами про підтримку і любов до очільника Кремля Володимира Путіна, дав нове інтерв'ю у шоу "Вечірній Ургант". При розмові він розповів, як познайомився з коханою 25-річною фігуристкою Оленою Ільїних, передають Патріоти України.

Публікації артиста балету у мережі розбурхали громадськість. Навіть Паризька опера відмовилася співпрацювати з танцівником через його заяви. Але таки щось позитивне й відбулося з чоловіком у соціальних мережах. За словами Полуніна, він з дівчиною познайомився в Instagram, коли Олена написала йому у приватні повідомлення.

Артист балету зізнався, що багато з його постів стали руйнівними для нього самого у результаті, але знайомство з новою коханою стало подарунком долі. "Ми познайомилися в Instagram. У мене був досить дивний період, коли я багато чого там писав, навіть руйнівного для себе. Я видалив усе, що публікував. Але перед тим як видалити, зайшов в директ, куди взагалі ніколи в житті не заглядав. Гортав, гортав і раптом зупинився на повідомленні Олени", – сказав Полунін.

"Про Instagram я тоді погано думав: "Скільки ж всього я собі порушив через це!". І ось раптом такий подарунок. Неначе карму відпрацював", – додав Сергій.

Дивіться інтерв'ю із Сергієм Полуніним:

Чи не стерли історичну память: Скільки українців вважають Голодомор геноцидом. З'явилось соцопитування

вівторок, 19 листопад 2019, 17:15

82% громадян України вважають, що Голодомор 1932-1933 років був геноцидом українського народу. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою "Рейтинг" з 29 жовтня по 4 листопада 2019 року. Тих, хто не підтримує цю тезу - 11%, ...

Хіти тижня. "Любителям "ДНР/ЛНР": эти кадры для вас, если вы еще верите, что РФ вас не бросит", - блогер (відео)

вівторок, 19 листопад 2019, 17:00

"Карьера бомжа и попрошайки - все, на что оказался способен бывший донбасский "ополченец", поехавший покорять Москву. Поучительную историю предателя описал блогер с ником Дежурный по дЫнЫрЫ. А экс-"ополченец" - его одноклассник, решивший повоевать за "...