"Прошла любовь, завяли помидоры": Скандальний Полунін пошкодував, що говорив про своє ставлення до Путіна в Instagram (відео)

Публікації артиста балету у мережі розбурхали громадськість. Навіть Паризька опера відмовилася співпрацювати з танцівником через його заяви.

Сергій Полунін. Фото: соцмережі.

Артист балету Сергій Полунін, який осоромився своїми гучними заявами про підтримку і любов до очільника Кремля Володимира Путіна, дав нове інтерв'ю у шоу "Вечірній Ургант". При розмові він розповів, як познайомився з коханою 25-річною фігуристкою Оленою Ільїних, передають Патріоти України.

Публікації артиста балету у мережі розбурхали громадськість. Навіть Паризька опера відмовилася співпрацювати з танцівником через його заяви. Але таки щось позитивне й відбулося з чоловіком у соціальних мережах. За словами Полуніна, він з дівчиною познайомився в Instagram, коли Олена написала йому у приватні повідомлення.

Артист балету зізнався, що багато з його постів стали руйнівними для нього самого у результаті, але знайомство з новою коханою стало подарунком долі. "Ми познайомилися в Instagram. У мене був досить дивний період, коли я багато чого там писав, навіть руйнівного для себе. Я видалив усе, що публікував. Але перед тим як видалити, зайшов в директ, куди взагалі ніколи в житті не заглядав. Гортав, гортав і раптом зупинився на повідомленні Олени", – сказав Полунін.

"Про Instagram я тоді погано думав: "Скільки ж всього я собі порушив через це!". І ось раптом такий подарунок. Неначе карму відпрацював", – додав Сергій.

Дивіться інтерв'ю із Сергієм Полуніним:

"Закон України сказав заснути собі в ж...": Під Києвом принизили медика ЗСУ

неділя, 21 липень 2019, 0:00

Водії маршруток продовжують "нариватися"... Вона розповіла, що в автобус, крім неї, також зайшов чоловік із посвідченням УБД. Водій сказав, що один із них повинен заплатити половину вартості проїзду, а інший – повну суму. "Думала промовчати, як завжди ...

Хіти тижня. "Прощайте пацаны - на меня идут Т-72-ые": Останній бій екіпажу Народного Героя України, старшого лейтенанта Абрамовича

субота, 20 липень 2019, 23:05

У загона 24-річного офіцера зі всієї бронетехніки залишався в строю лише командирський Т-64. Наказавши підлеглим відходити, прикривав їх відхід до останнього. Два російських Т-72 залишились на згарищі теж. Артем Абрамович загинув 12 серпня 2014 року, в...