Прославляв Хрущова і СРСР: Під Черніговом розгорівся скандал через "радянський" ресторан (фото)

У місті Прилуки Чернігівської області активісти виявили ресторан під назвою "Хрущовка", в оформленні якого була використана радянська символіка і зображення лідерів СРСР. Про це повідомляється в Telegram-каналі "24 канал".

Як можна побачити на опублікованих фото, на стінах ресторану висять радянські плакати, червоні прапори і транспаранти в стилі Радянського Союзу. Також видно портрет лідера партії більшовиків Володимира Леніна. На логотипі самого ресторану присутній генеральний секретар КПРС Микита Хрущов.

Активісти звернулися в поліцію із заявою з приводу порушення закону про заборону комуністичної символіки. Було порушено кримінальну справу, за якою власники ресторану можуть отримати до 5 років позбавлення волі.

Хіти тижня. І вакцин не треба? Британець вилікувався від коронавірусу за допомогою алкоголю і меду (фото)

четвер, 27 лютий 2020, 21:00

25-річний британець Коннор Рід, який викладає в Ухані англійську мову для дітей, опублікував пост, в якому розповів, що йому вдалося вилікуватися від коронавірусу за допомогою алкогольного коктейлю на основі меду і віскі. Про це повідомляється в пості ...

"Сергей.область": "Королю контрабанди" Альперіну прокурор зливав таємниці слідства (відео)

четвер, 27 лютий 2020, 20:50

Особу прокурора та його номер журналісти встановили за допомогою спеціальних програм. Начальник відділу прокуратури Київської області Сергій Красножон повідомляв одеському "королю контрабанди" Вадиму Альперіну про заплановані слідчі дії проти нього. Пр...