
В Одесі молодчики спустили прапор Європейського союзу, що був на флагштоці біля мерії. Правоохоронці почали розслідування за фактом наруги. Про це повідомили в ГУНП Одеської області, передають Патріоти України.
Сьогодні в соціальних мережах поширили відео, на якому хлопець у масці зняв символ співдружності європейських країн посеред дня біля мерії. Невідомі активісти заявили, що йому там не місце. Стяг розмалювали, кинули на асфальт і потопталися по ньому. Це відео побачили копи.
Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 338 (наруга над державними символами) Кримінального кодексу України. Наразі встановлюються і розшукуються особи, причетні до порушення.
Синоптики попереджають про зміну погодних умов в Україні: після періоду помірної літньої температури країну очікує помітне потепління, яке прийде вже наприкінці тижня, передають Патріоти України. За даними Українського гідрометеорологічного центру, най...
У радянські часи окремі українські прізвища могли стати причиною переслідувань, репресій або навіть загибелі їхніх носіїв. Формально заборонених прізвищ у СРСР не існувало, однак система діяла вибірково й жорстко. Людей змушували змінювати родові імена...