
На Рівненщині хлопець вкрав квіти зі стели на честь загиблих захисників України, щоб подарувати їх своїй дівчині та перепросити у неї після сварки. На порушника склали адмінпротокол. Про це повідомили у поліції Рівненської області та Мізоцькій селищній раді, передають Патріоти України.
23 квітня до поліції звернулася 54-річна мешканка села Мізоч. Вона повідомила, що невідомий вкрав штучні та живі квіти зі стели на честь полеглих захисників України.
Завдяки камерам відеоспостереження поліціянти швидко встановили зловмисника. Ним виявився 19-річний мешканець Здовбицької громади. Молодик розповів, що вкрав квіти, аби загладити провину перед своєю дівчиною, з якою посварився напередодні.

У поліції зазначають, що раніше хлопець неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців за вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень.
За викрадення квітів на нього склали адміністративний протокол за частиною 2 статті 51 КУпАП – дрібне викрадення чужого майна. Санкція статті передбачає різні варіанти покарання:
У селищній раді зазначили, що хлопець щиро розкаявся та попросив вибачення за скоєне. Матеріали справи скерували до суду.
Калорії забезпечують організм енергією, але деякі продукти містять їх настільки багато, що навіть невелика порція здатна покрити значну частину добової норми. Експерти нагадують: якщо не контролювати споживання таких продуктів, ризик набору зайвої ваги...
В Україні продовжується воєнний стан, а це означає, що п'ять категорій громадян мають обов'язково пройти ВЛК. Серед таких осіб колишні "обмежено придатні", випускниці медичних ВНЗ і не тільки, передають Патріоти України. На сторінці у Facebook Житомирс...