Проста відповідь: Учений розповів, чому в Австралії так багато отруйних тварин

Кевін Арбакл, доцент кафедри еволюційних біологічних наук в Університеті Суонсі у Великій Британії пояснив, що величезна кількість павуків, змій, медуз та інших отруйних істот на континенті пояснюється його ізольованістю від світу, передають Патріоти України.

Австралія славиться не тільки своїми пейзажами, а й дивовижним різноманіттям отруйних істот, включно з павуками, зміями, медузами, восьминогами і мурахами. Але чому так багато австралійських мешканців володіють цією біологічною зброєю?

Вчений зазначає, що багато з видів з’явилися задовго до формування самого континенту. А ось прибуття отруйних тварин відбулося вже після того, як Австралія стала окремим масивом суші близько 100 мільйонів років тому.

Арбакл стверджує, що деякі з уже отруйних видів просто «застрягли» на цьому континенті внаслідок його ізоляції.

Серед унікальних австралійських видів, здатних убити людину отруйним укусом, виділяють павуків-лійок і головоногих молюсків, які з’явилися задовго до самого існування Австралії. Цікаво, що незважаючи на їхню небезпеку, введення протиотрут істотно знизило кількість людських смертей від їхніх укусів.

Це феноменальне розмаїття отруйних створінь в Австралії стимулює вчених до глибшого вивчення еволюції тварин і місця цього континенту в історії їхнього розвитку.

Цей красень вважався вимерлим: В Африці сфотографували птаха, якого не бачили вже 20 років

понеділок, 26 лютий 2024, 8:15

Орнітологам з Техаського університету в Ель-Пасо вдалося сфотографувати жовтоголовий шоломоносний сорокопут (Prionops alberti) у джунглях Демократичної Республіки Конго. Цей вид пернатих раніше внесли до списку втрачених Американської організації з охо...

Чи можлива мобілізація багатодітних батьків під час війни в Україні - відповідь юристки

понеділок, 26 лютий 2024, 7:30

У версії законопроєкту про посилення мобілізації передбачається військовий призов багатодітних батьків, які розлучені з дружиною та не виплачують аліменти дітям. Про це розповіла юристка Христина Очкур, передають Патріоти України. «Чоловіки, які не пла...