Проста відповідь: Учений розповів, чому в Австралії так багато отруйних тварин

Кевін Арбакл, доцент кафедри еволюційних біологічних наук в Університеті Суонсі у Великій Британії пояснив, що величезна кількість павуків, змій, медуз та інших отруйних істот на континенті пояснюється його ізольованістю від світу, передають Патріоти України.

Австралія славиться не тільки своїми пейзажами, а й дивовижним різноманіттям отруйних істот, включно з павуками, зміями, медузами, восьминогами і мурахами. Але чому так багато австралійських мешканців володіють цією біологічною зброєю?

Вчений зазначає, що багато з видів з’явилися задовго до формування самого континенту. А ось прибуття отруйних тварин відбулося вже після того, як Австралія стала окремим масивом суші близько 100 мільйонів років тому.

Арбакл стверджує, що деякі з уже отруйних видів просто «застрягли» на цьому континенті внаслідок його ізоляції.

Серед унікальних австралійських видів, здатних убити людину отруйним укусом, виділяють павуків-лійок і головоногих молюсків, які з’явилися задовго до самого існування Австралії. Цікаво, що незважаючи на їхню небезпеку, введення протиотрут істотно знизило кількість людських смертей від їхніх укусів.

Це феноменальне розмаїття отруйних створінь в Австралії стимулює вчених до глибшого вивчення еволюції тварин і місця цього континенту в історії їхнього розвитку.

Поки мати відійшла в туалет: Маленькі діти випадково з’їли... прах свого діда

понеділок, 20 січень 2025, 9:50

Жителька американського Колорадо Моніка Лонг, що самостійно виховує трьох дітей розповіла, що її діти випадково з’їли прах свого дідуся під час гри, передають Патріоти України з посиланням на The New York Post. Вона розповіла журналістам, що залишила ...

Зима без зими - курс на субтропіки: У Києві не фіксують значних морозів три роки поспіль. Фахівці коментують зміну клімату в Україні

понеділок, 20 січень 2025, 9:32

Характерно, що глобальне потепління в Україні найбільш відчувається у зимові місяці і цей процес більш значний ніж у сусідів по Європі. Фахівці вказують, що середньодобовий показник температури в країні коливається від п'яти градусів морозу до п'яти гр...