Простіше, ніж вам здається: Незвичний та ефективний спосіб підняти самооцінку від вчених

​Існує чимало способів підняти свою самооцінку. Адже вважають, що життєвий успіх багато в чому залежить саме від неї.

Підвищити самооцінку досить нескладно. Ілюстрація: соцмережі.

Вчені з Університету штату Флорида говорять, що для того аби підняти собі самооцінку, треба перестати часто дивитися на себе в дзеркало, передають Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ.

Для експерименту вони запросили дівчат, які були недостатньо впевненні в собі й турбувалися щодо своєї зовнішності. Вчені дали їм інструкції, які передбачали звичку рідше дивитися на себе в дзеркало. Також в експерименті брала участь контрольна група, яка не отримала подібних вказівок.

Дослідники провели тести після двох тижнів експерименту і вияснили, що дівчата, які рідше дивилися в дзеркало, аби перевірити як вони виглядають, відчували себе впевненішими у порівнянні з учасницями контрольної групи. Результати свідчать про те, що самооцінку можна коректувати, змінюючи поведінку.

Люди з заниженою самооцінкою применшують свою значущість і здібності. Власні досягнення вони пояснюють волею випадку, допомогою іншої людини, удачею, і лише в останню чергу – своїми зусиллями. На компліменти на свою адресу такі люди реагують недовірою або навіть агресивним неприйняттям.

Людина з низькою самооцінкою завжди сумнівається в собі, тому також має проблеми із самореалізацією. Обирає хибні цілі, значно нижче її реальних можливостей. Розчарування і погані думки можуть зрештою призвести до великих проблем, таких як депресія. Ось чому так важливо з’ясувати причини проблем з самооцінкою.

Багаж несподівано загорівся: В аеропорту Одеси сталася вогняна НП (відео)

п’ятниця, 14 травень 2021, 13:08

У п'ятницю, 14 травня, у пасажира, який планував летіти з Одеси до Києва, в аеропорту загорівся багаж. Про це пише видання Траса-95, передають Патріоти України. О 6:55 співробітники аеропорту помітили, що з сумки у чоловіка йде дим. Чоловіка швидко вив...

Присутні затамували подих: Кіт вистрибнув із п’ятого поверху під час пожежі (відео)

п’ятниця, 14 травень 2021, 12:39

Під час пожежі в Чикаго кіт продемонстрував вражаючу здатність приземлятися на чотири лапи після стрибка з п'ятого поверху. Спритну тварину зняли на відео співробітники пожежного управління, передають Патріоти України. Крізь клуби диму в розбитому вікн...