"Просто денег нет!": У Медведєва охрестили злидні росіян "незрозумілим феноменом"

Заява віце-прем'єра РФ Тетяни Голікової обурила її пересічних співгромадян.

Тетяна Голікова. Фото: 24СМІ.

В уряді Росії не можуть розробити заходи підтримки малозабезпечених жителів, тому що не знають, що стало причиною їх бідності. Про це заявила віце-прем'єр РФ Тетяна Голікова в ході виступу на "урядовій годині" в Державній думі, передають Патріоти України із посиланням на "Новый день".

"Ми повинні досліджувати цю бідність і зрозуміти її причини", – сказала вона. Заяву жінки різко розкритикували в мережі. "Голікову можна помістити куди-небудь у Воронеж на зарплату 20 тис. при комуналці 5, і нехай досліджує бідність скільки потрібно", – пропонують інтернет-користувачі.

"Тисяч на 12, а там уже хай крутиться, то чи поїсти, чи то комуналку заплатити. На голодний шлунок краще думається і досліджується", "Причина злиднів Росіян грає в хокей і забиває по 10 шайб за ніч Аліні Маратовній", "Причина бідності незмінюваність влади", – пишуть у коментарях.

Жінка після щеплення від коронавірусу вакциною AstraZeneca вкрилася плямами й синцями

субота, 15 травень 2021, 16:46

Вже було вирішено, що другу дозу їй вводити не будуть. Жителька Австралії отримала щеплення від коронавірусу препаратом AstraZeneca і потрапила в лікарню зі страшними плямами й синцями на тілі. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на Dail...

Жодних карантинних обмежень та заходів безпеки: Онуфрій у Харкові влаштував літургію у Благовіщенському соборі (фото)

субота, 15 травень 2021, 16:34

Більшість вірян перебували всередині храму без захисних масок. До Харкова, який лише нещодавно покинув "червону зону" карантину, з візитом прибув предстоятель Української православної церкви Московського патріархату Онуфрій. Він влаштував літургію з по...