"Просто денег нет!": У Медведєва охрестили злидні росіян "незрозумілим феноменом"

Заява віце-прем'єра РФ Тетяни Голікової обурила її пересічних співгромадян.

Тетяна Голікова. Фото: 24СМІ.

В уряді Росії не можуть розробити заходи підтримки малозабезпечених жителів, тому що не знають, що стало причиною їх бідності. Про це заявила віце-прем'єр РФ Тетяна Голікова в ході виступу на "урядовій годині" в Державній думі, передають Патріоти України із посиланням на "Новый день".

"Ми повинні досліджувати цю бідність і зрозуміти її причини", – сказала вона. Заяву жінки різко розкритикували в мережі. "Голікову можна помістити куди-небудь у Воронеж на зарплату 20 тис. при комуналці 5, і нехай досліджує бідність скільки потрібно", – пропонують інтернет-користувачі.

"Тисяч на 12, а там уже хай крутиться, то чи поїсти, чи то комуналку заплатити. На голодний шлунок краще думається і досліджується", "Причина злиднів Росіян грає в хокей і забиває по 10 шайб за ніч Аліні Маратовній", "Причина бідності незмінюваність влади", – пишуть у коментарях.

Буревій "Денніс": У Британії через негоду загинули люди, річки виходять із берегів (фото)

неділя, 16 лютий 2020, 20:29

По всій країні через сильний вітер скасували сотні рейсів. На Велику Британію насунувся буревій "Денніс". Він приніс з собою сильні вітри та опади. Британська метеорологічна служба видала понад 250 попереджень про небезпеку повеней у Англії, Шотландії ...

Шизофренічна пунктуація: Як крапки та коми можуть видати психічно хвору людину

неділя, 16 лютий 2020, 20:14

Діагноз, природно, може поставити лише кваліфікований фахівець, але є нюанси, на які варто звернути увагу. На думку графологів, якщо людина ставить крапки замість ком, вона, швидше за все, має чітке, добре структуроване мислення. Використання крапки з ...