"Маленької переможної війни у Путіна та його бандитів не вийшло": Колона окупантів РФ втекла з Чернігівської області

Російські окупанти продовжують втікати з Чернігівщини цілими колонами. Чергових втікачів зняли на відео 29 березня. Очевидці розповідають, що росіяни їдуть до Білорусі, де вантажаться на ешелони. Відео зі втечею колони російських окупантів опублікували волонтери InformNapalm, передають Патріоти України.

"Чергова колона російських військ. Втікають із Чернігівської області", - підписали вони відео. Також у InformNapalm навели думку OSINT-розвідника Іраклі Комахідзе з Грузії щодо того, що відбувається.

"Маленької переможної війни у х@ла та його бандитів не вийшло. Соцмережі третій день рясніють відеороликами російських окупантів, що дають драпака з України, і їх завантаження на ешелони в Білорусі. Рашисти беруть тільки те, що ще якось можна вивезти, все інше кидають. Цікаво, що на це скаже Лукашеску, він покаже чергову карту та кому цього разу?", - іронізує Комахідзе.

Він також застерігає Україну від того, щоб у черговий раз повірити у здатність Росії виконувати взяті на себе зобов'язання та дотримуватись підписаних договорів.

"Мир і переговори дуже важливі, але Україні, без міцних гарантій Заходу та державних інтересів, не слід довіряти РФ. Росіяни відомі кидали та брехуни, всі підписані ними документи та договори так і залишилися на папері. Зараз Кремль дає задню, у зв'язку зі зростаючим невдоволенням в РФ (соціальне тло і вбиті) і тиском підсанкційних олігархів. Але рашисти на цьому не зупиняться, вони, як завжди, хочуть виграти час, знайти спосіб послабити санкції і наростити військову міць, перегрупуватися і знову підло вдарити", - застеріг розвідник. .

Унітаз посеред кімнати, низькі стелі та ліжко поряд із пралкою: У Києві здають найменшу квартиру з "оригінальним" ремонтом (фото)

понеділок, 6 лютий 2023, 19:56

У Києві здають в оренду одну з найменших квартир площею лише 12 квадратів. За 4300 грн пропонують житло у підвальному приміщенні, зі стелями "не для високих", пральною машинкою поруч із ліжком. Квартира складається із двох невеликих приміщень, в одному...

"Відлуння" трагедії у Туреччині: У НАН попередили, де в Україні можливий потужний землетрус

понеділок, 6 лютий 2023, 19:23

Україна розташована на північній окраїні сейсмоактивного поясу, на якому стався потужний смертоносний землетрус у Туреччині. Найпотужніші землетруси в Україні можливі південному-заході Одеської області, розповів заступник директора Інституту геофізики ...