"Маленької переможної війни у Путіна та його бандитів не вийшло": Колона окупантів РФ втекла з Чернігівської області

Російські окупанти продовжують втікати з Чернігівщини цілими колонами. Чергових втікачів зняли на відео 29 березня. Очевидці розповідають, що росіяни їдуть до Білорусі, де вантажаться на ешелони. Відео зі втечею колони російських окупантів опублікували волонтери InformNapalm, передають Патріоти України.

"Чергова колона російських військ. Втікають із Чернігівської області", - підписали вони відео. Також у InformNapalm навели думку OSINT-розвідника Іраклі Комахідзе з Грузії щодо того, що відбувається.

"Маленької переможної війни у х@ла та його бандитів не вийшло. Соцмережі третій день рясніють відеороликами російських окупантів, що дають драпака з України, і їх завантаження на ешелони в Білорусі. Рашисти беруть тільки те, що ще якось можна вивезти, все інше кидають. Цікаво, що на це скаже Лукашеску, він покаже чергову карту та кому цього разу?", - іронізує Комахідзе.

Він також застерігає Україну від того, щоб у черговий раз повірити у здатність Росії виконувати взяті на себе зобов'язання та дотримуватись підписаних договорів.

"Мир і переговори дуже важливі, але Україні, без міцних гарантій Заходу та державних інтересів, не слід довіряти РФ. Росіяни відомі кидали та брехуни, всі підписані ними документи та договори так і залишилися на папері. Зараз Кремль дає задню, у зв'язку зі зростаючим невдоволенням в РФ (соціальне тло і вбиті) і тиском підсанкційних олігархів. Але рашисти на цьому не зупиняться, вони, як завжди, хочуть виграти час, знайти спосіб послабити санкції і наростити військову міць, перегрупуватися і знову підло вдарити", - застеріг розвідник. .

Що буде, коли штучний інтелект досягне сингулярності та чи буде він здатен убити людей: Вчені дали прогноз

вівторок, 30 травень 2023, 0:28

Різноманітні штучні інтелекти (від чат-ботів до нейромереж і автопілотів у авто), які стрімко захоплюють світ, здаються для людства розвагою та чимось, що покращить наше життя у вже недалекому майбутньому. Але, ймовірно, коли ШІ досягне сингулярності, ...

Оце так! На руїнах стародавньої пекарні знайшли кілька мішків борошна - йому 3 000 років

вівторок, 30 травень 2023, 0:22

Археологи у Вірменії розкопали залишки 3000-річної пекарні. Спочатку вони думали, що білий порошок, розкиданий по всіх руїнах, є попелом, але подальший аналіз відкрив зовсім іншу картину, передають Патріоти України. Польсько-вірменська команда археолог...