Просто гроші закатали в асфальт? У Львові пацієнта з COVID-19 та онкологією відправили додому без надання допомоги, чоловік помер (фото)

У Львові сталася трагічна історія з пацієнтом однієї з міських лікарень. 25-річного чоловіка з онкологією, який заразився коронавірусом, просто виписали з лікарні і відправили додому, передають Патріоти України.

У 25-річного Олега Кулиняка стався крововилив, і він був госпіталізований до 5-ї міської лікарні Львова. Лікуючий лікар знала, що молода людина проходить також лікування від онкологічного захворювання. У лікарні Олег заразився коронавірусом від сусіда по палаті. Відділення було вирішено закрити на карантин, а лікуючий лікар Кулиняка замість того, щоб відправити пацієнта в іншу лікарню, просто виписала його додому. Деталі розповіла журналістка Марта Іванова на своїй сторінці в Facebook.

"Нещодавно у нього стався крововилив, і він проходив лікування в 5 міській лікарні Львова. Під час лікування Олег підхопив коронавірус. За словами дружини, заразився від іншого пацієнта, який був у лікарні. Оскільки відділення, в якому перебував Олег, закрили на карантин – чоловіка просто відправили додому", - написала Іванова.

Вона додала, що рідні самостійно почали пошук лікарні, де б взяли хворого і зробили йому тест на коронавірус. На ці пошуки у них пішло 4-5 днів, які фактично коштували життя молодому чоловікові. Його змогли покласти в районну лікарню в Пустомитах, але його стан вже настільки погіршився, що лікарі просто не змогли йому допомогти й він помер.

"До лікарів з Пустомитівської лікарні ми претензій не маємо. Вони виділили йому реанімаційну палату, коли дізналися, що ми з таким діагнозом вдома. Поки ми самостійно шукали, куди покласти чоловіка, ми втратили орієнтовно 4-5 днів. Лікуючий лікар Горон Наталія Юріївна з 5-ої лікарні відправила хворого з онкологією пацієнта додому. В цей час інші лікарі направляли своїх пацієнтів в інші медустанови. Спроби сконтактуватися з лікарем не давали ніяких результатів. Лікар просто не виходила на зв'язок", - процитувала журналістка слова дружини загиблого пацієнта.

Рідні Олега Кулиняка звернулися в поліцію і прокуратуру і було відкрито кримінальне провадження за фактом смерті пацієнта в результаті неналежного виконання обов'язків лікарями. Справу порушили за фактом ненадання медичної допомоги хворому пацієнтові, яке спричинило смерть.

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...

Додаємо по тисячі в день: В Україні знов добовий антирекорд захворюваності на COVID-19

субота, 28 листопад 2020, 9:10

В Україні за останню добу зафіксовано 16 294 нових випадки коронавірусної інфекції, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Це новий рекорд по захворюваності COVID-19, зазначають Патріоти України. За даними міністра, станом на 28 листопада ...