Просто Юра: Фотограф влаштував двірнику зйомку в стилі GQ і змінив його життя (фото)

Таким чином він вирішив допомогти бідоласі зібрати кошти.

В епоху соцмереж можна змінити життя всього за кілька днів - так і сталося з двірником Юрієм. Його знайомий фотограф на ім'я Роман Філіппов влаштував йому фотосесію, стилізовану під глянсову, і зробив його зіркою інтернету, передають Патріоти України.

Ідея створити цей фотопроект художнику прийшла після того, як він дізнався, що його знайомий потрапив в біду - Юра став жертвою шахраїв, втратив житло і залишився з великими боргами. Роман організував зйомку в стилі журналу GQ, щоб допомогти зібрати кошти. "Обкладинка" з написом "Людина року 2021" негайно розлетілася по мережі, і герой історії зміг погасити борги.

У Юрія непроста доля. Він виріс в дитячому будинку, і у нього третя група інвалідності, пов'язана з порушеннями розумового розвитку. Кілька років тому чоловіка обдурили люди, яких він вважав друзями - шахраї умовили його взяти кредити у всіх банках, щоб купити їм будинок.

Зарплата двірника не дозволяла Юрію виплачувати борги, і аферисти забрали його до себе в село виконувати всю брудну роботу. Через час чоловік не витримав і втік. Він знову став прибирати вулиці, вирощувати квіти та писати вірші.

"Більшість людей його не помічає, для них він просто пил. Але він не винен у своєму житті. Не всі ми народжуємося в однакових умовах з однаковими можливостями", - зазначив фотограф в Instagram.

Після того, як знімки Юрія з'явилися в соцмережі його життя кардинально змінилося. Він не тільки розплатився з боргами, а й став моделлю - йому запропонували знятися в рекламі окулярів.


Разом з іспанським гаспачо та грузинським харчо: Український борщ потрапив у список найкращих супів у світі

п’ятниця, 26 лютий 2021, 21:32

Якщо тарілка супу, над якою піднімається пар, - це те, що дає вам найвище старомодне відчуття комфорту, знайте, що в цьому у вас багато однодумців. Суп - одна з найстаріших і найбільш універсальних страв у світі. Так стверджує Дженет Кларксон, автор кн...

Хіти тижня. У мережі хвиля гніву: Український завод випустив пиво "Московське" із символікою Росії (фото)

п’ятниця, 26 лютий 2021, 21:00

Український пивоварний завод випустив пиво під назвою "Московське" із зображенням на етикетці прапору країни-агресора Росії і Кремля. На цей факт звернув увагу офіцер Збройних сил України, блогер Анатолій Штефан, опублікувавши в своєму Telegram-каналі ...