Просто ми ними не користуємося: Учені знайшли в сучасних людей органи древніх істот

Ці елементи зникли ще в наших предків, які жили сотні мільйонів років тому.

Атавістичні м'язи. Ілюстрація: соцмережі.

Атавістичні м'язи, які є в кінцівках багатьох тварин, але відсутні у дорослих людей, з'являються й зникають у ході розвитку людського ембріона. Такого висновку дійшли еволюційні біологи Говардського університету в США, передають Патріоти України із посиланням на зарубіжні ЗМІ.

Зазначається, що ці елементи зникли в наших предків, які жили сотні мільйонів років тому. Як з'ясувалося, плід на сьомому тижні вагітності має в руках і ногах по 30 м'язів, третина яких зникає або зливається один з одним через 13 тижнів.

Учені зауважують, що наявність тимчасових м'язів відображає хід еволюції предків людини з часу переходу синапсидних рептилій до ссавців 250 мільйонів років тому.

"Він не захищає Україну!": В Одесі переселенець-АТОшник виліз на кондиціонер на третьому поверсі ОДА та вимагав відставки губернатора (відео)

понеділок, 20 вересень 2021, 21:14

В Одесі учасник війни на Донбасі і переселенець виліз з вікна обласної державної адміністрації і висів на кондиціонері, вимагаючи відставки губернатора. Про це повідомляє місцеве видання ”Думська”, передають Патріоти України. Чоловік, крім відставки гл...

Європейські гості були дещо збентежені нашими реаліями: Кінь та дві собаки "втрутилися" у матч між збірними України та Італії (відео)

понеділок, 20 вересень 2021, 21:10

Матч між збірними України та Італії, що відбувся під Полтавою, у ході відбору на Дефлімпійські Ігри-2021 пройшов із курйозом. Під час поєдинку на поле вибігли дві собаки та кінь, зазначають Патріоти України. Зупиняти зустріч між командами арбітру зустр...