Просто ми ними не користуємося: Учені знайшли в сучасних людей органи древніх істот

Ці елементи зникли ще в наших предків, які жили сотні мільйонів років тому.

Атавістичні м'язи. Ілюстрація: соцмережі.

Атавістичні м'язи, які є в кінцівках багатьох тварин, але відсутні у дорослих людей, з'являються й зникають у ході розвитку людського ембріона. Такого висновку дійшли еволюційні біологи Говардського університету в США, передають Патріоти України із посиланням на зарубіжні ЗМІ.

Зазначається, що ці елементи зникли в наших предків, які жили сотні мільйонів років тому. Як з'ясувалося, плід на сьомому тижні вагітності має в руках і ногах по 30 м'язів, третина яких зникає або зливається один з одним через 13 тижнів.

Учені зауважують, що наявність тимчасових м'язів відображає хід еволюції предків людини з часу переходу синапсидних рептилій до ссавців 250 мільйонів років тому.

Військовий облік для жінок: Нардеп пояснив, за яким принципом будуть визначати необхідні спеціальності

середа, 17 серпень 2022, 19:51

Член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони і розвідки Федір Веніславський розповів, що спеціальність жінок, які підпадають під військовий облік в Україні, буде визначатися їхнім дипломом про освіту. Про це він заявив під час бр...

Олександр Усик заспівав "Червону калину" під час "дуелі поглядів" перед реваншем із Джошуа

середа, 17 серпень 2022, 18:24

17 серпня в Саудівській Аравії відбулася фінальна прес-конференція, присвячена реваншу українського чемпіона світу за версіями IBF, IBO, WBA Super та WBO Олександра Усика (19-0, 13 КО) та британського боксера Ентоні Джошуа (24-2, 22 КО), передають Патр...