Просто нелюд: Генерал РФ воює проти рідного брата-українця - у рідному селі його прокляли

Російський генерал-лейтенант Михайло Зусько народився у селі Ветли на Волині. Виїхав звідти у 1989 році до РФ на навчання у Рязанське училище, там і залишився, передають Патріоти України.

«Певний час ми навіть ним гордилися, у школі висів його портрет як приклад для дітей, — розповіла журналістам „12 каналу“ староста села Любов Павлік. — Але той, кого ставили у приклад, навіть не приїхав на похорон матері, якої не стало два роки тому. Вона напередодні відмовилась від сина, який так „прославив“ родину. Нині ж у Ветлах, що розкинулося на добрий десяток кілометрів вздовж українсько-білоруського кордону, проклинають Михайла, бо саме він зараз воює в Україні на боці Росії і віддає злочинні накази. Уродженець Волині, тоді ще генерал-майор ЗС РФ, ще 2014 року брав участь у війні проти України. Я не знаю, як його назвати. То нелюд. Скільки людських життів забрав, скільки горя приніс на нашу землю. Проклинаємо його у Ветлах всі. У цьому селі досі живуть дві його сестри й брат. Інший брат Микола Зуська воює зараз — він полковник ЗСУ».

Слід додати, що російська 58-а армія зазнала величезних втрат на миколаївському напрямку, а її командир генерал-лейтенант Михайло Зусько проявив себе як бездарний стратег. Таку оцінку діям російських військ дає аналітик з Австрії Том Купер.

Фото Михайла Зуська є також на офіційному сайті Головного управління розвідки України, у розділі «Зрадники». Там вказано, що він учасник 1-ї чеченської війни, а за участь у бойових діях на території України отримав підвищення по посаді. З командира 1 АК (Донецьк) він став заступником командувача 49 Армії (м. Ставрополь) Південного військового округу ЗС РФ.

В гробниці першої жінки-фараона: На півдні Єгипту виявили запечатані глеки з вином, якому 5 тисяч років (фото)

понеділок, 2 жовтень 2023, 0:30

“Виявлені посудини великі і в хорошому стані збереження. А залишкам вина, знайденим всередині, приблизно 5000 років", - прокоментував знахідку Мустафа Вазірі, генеральний секретар Вищої ради старожитностей Єгипту. . Археологи виявили посудини в гробниц...

Колись тут жили черепахи та інші тварини: У Києві повністю висохло озеро (фото)

неділя, 1 жовтень 2023, 23:49

У Подільському районі Києва, на Виноградарі, повністю висохло озеро Синє. Від нього лишилося кілька невеликих калюж та вологий ґрунт. Про це на своїй сторінці у Facebook розповів київський активіст Михайло Сторожук, передають Патріоти України. «Повніст...