Просто піар: У мережу потрапила таємна переписка про "отруєння" Алібасова (фото)

Російського артиста та продюсера гурту "На-На" Барі Алібасова досі підозрюють у тому, що він інсценував своє отруєння засобом прочищення труб. У мережі навіть з’явилися докази про інцидент з отруєнням, повідомляють Патріоти України.

Так, під час програми "На самом деле" ведучий Дмитро Шепелєв розповів про бесіду між помічником продюсера Сергієм Моцарем і провідним лікарем, яка відбулася в месенджері за місяць до інциденту з отруєнням.

Як виявилося зі скриншоту помічник Алібасова та лікар просто домовилися про госпіталізацію з отруєнням засобом прочищення труб, причиною якої насправді стали проблеми з алкоголем. У кінці програми це листування доводить, що отруєння продюсера насправді було спланованою піаракцією.

Після такої заяви Алібасов у залі рознервувався і попросив води, а потім запропонував обговорити питання про госпіталізацію в присутності лікарів.

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На Львівщині випускають різнокольоровий томатний сік (відео)

субота, 31 жовтень 2020, 3:00

На рік закатують 1200 пляшок. І вже вийшли у великі магазини та на сайти. Два товариші на Львівщині навчились заробляти на звичайному томатному соку. Як? Бо їхні соки різнокольорові – жовті, помаранчеві та червоні, передають Патріоти України з посиланн...

Хіти тижня. Згадали малярію і чуму: Вчені спрогнозували, коли може закінчитися пандемія COVID-19 у світі

субота, 31 жовтень 2020, 2:00

Патогени вірусів, які вражали мільйони людей протягом історії, досі з нами. Викорінити їх повністю неможливо. Таких висновків дійшли науковці з Південної Кароліни у США, передають Патріоти України. Єдине захворювання, з яким фахівцям вдалося покінчити,...