Просто піар: У мережу потрапила таємна переписка про "отруєння" Алібасова (фото)

Російського артиста та продюсера гурту "На-На" Барі Алібасова досі підозрюють у тому, що він інсценував своє отруєння засобом прочищення труб. У мережі навіть з’явилися докази про інцидент з отруєнням, повідомляють Патріоти України.

Так, під час програми "На самом деле" ведучий Дмитро Шепелєв розповів про бесіду між помічником продюсера Сергієм Моцарем і провідним лікарем, яка відбулася в месенджері за місяць до інциденту з отруєнням.

Як виявилося зі скриншоту помічник Алібасова та лікар просто домовилися про госпіталізацію з отруєнням засобом прочищення труб, причиною якої насправді стали проблеми з алкоголем. У кінці програми це листування доводить, що отруєння продюсера насправді було спланованою піаракцією.

Після такої заяви Алібасов у залі рознервувався і попросив води, а потім запропонував обговорити питання про госпіталізацію в присутності лікарів.

Хіти тижня. Евакуювати нікого не збираються: Що відбувається в Северодвінську після вибуху ядерної ракети

середа, 21 серпень 2019, 0:35

​Військову базу під російським Архангельському, де стався потужний вибух, пов'язаний з витоком радіації, в світовій пресі вже назвали «Новим Чорнобилем». Як відомо, вибух на полігоні в 40 кілометрах від міста Северодвінськ прогримів ще 8 серпня. Деякий...

З ким поведешся: У російській Тамані загинули двоє українських моряків

середа, 21 серпень 2019, 0:28

Українці померли від отруєння метиловим спиртом. Сьогодні, 20 серпня, в районі російського порту Тамань через отруєння метиловим спиртом померли двоє громадян України, які працювали моряками на танкері «Магус» під прапором Панами. Про це повідомляє рос...