
У Чернівецькій області троє місцевих жителів жорстоко поводилися з кішкою, тримаючи її над вогнищем, передають Патріоти України.
Як розповіли у прес-службі поліції області, відповідне відео правоохоронці побачили у соцмережах. На ньому було видно, як троє невідомих тримають тварину над вогнищем та обговорюють, що хочуть спалити її.
Автора відео та його учасників було встановлено. Ними виявилися троє буковинців, один з яких - неповнолітній. Вони пояснили, що подібним чином "розважалися" та нібито не планували завдавати шкоди тварині.
"Факт події зареєстровано у системі єдиного обліку заяв та повідомлень Національної поліції України. Наразі співробітники сектору ювенальної превенції Кіцманського відділу поліції вилучили відеозапис та проводять ретельну перевірку цього інциденту. Правоохоронці провели з хлопцями та їхніми батьками роз’яснювальну бесіду щодо неприпустимості вчинення аналогічних дій відносно тварин", - йдеться у повідомленні.
У разі доведення провини особу можуть притягнути до відповідальності:
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...