Просто сюрреалізм якийсь: У Криму у дворі будинку розкидали голови крокодилів (фото)

Дивним інцидентом зацікавилася прокуратура.

Голови крокодилів лежали просто на подвір'ї. Фото: 3652.ru.

В одному з дворів Сімферополя в окупованому Криму знайшли дві голови крокодилів. Про це повідомляє прес-служба російського держкомітету ветеринарної медицини на включеному півострові, передають Патріоти України із посиланням на місцеве видання 3652.ru.

"Головы крокодилов были собраны... в специализированный контейнер и на специальном транспорте доставлены... для последующего уничтожения путем сжигания. На местах нахождения голов была проведена дезинфекция", - йдеться в повідомленні.

У відомстві додали, що в даному випадку вбачається факт жорстокого поводження з тваринами, і матеріали будуть направлені в підконтрольну РФ прокуратуру.


Хіти тижня. "Этой скрепной реки больше нет". Волга превратилась в грязную ядовитую лужу", - блогер (фото)

понеділок, 22 липень 2019, 1:00

Росію перетворюють на великий смітник з отруйними річками та озерами ... Про це у своєму блозі пише Stepan Timofeevich Razin, передають Патріоти України. Далі - мовою оригіналу:. "Ну и еще об экологии. Волга превратилась в грязную, мелководную, ядовиту...

Після п'яти днів запою моряк з валізою стрибнув за борт

понеділок, 22 липень 2019, 0:05

Українець, який був коком на судні під молдовським прапором, спробував з речами, щоб вплав дістатися до берега. Член екіпажу суховантажного судна під прапором Молдови під час рейсу раптово вистрибнув за борт разом зі своїми речами і спробував вплав діс...