
Володар поясів WBA, WBO, IBF і IBO в суперважкій вазі Олександр Усик розповів про своє ставлення до боїв з представниками РФ, передають Патріоти України.
В інтерв'ю польському виданню Іnteria український боксер заявив, що у нього немає особливого бажання битися з росіянами, проте він готовий провести бій з Олександром Повєткіним, якщо той повернеться на ринг.
"Хотів би я побоксувати з росіянином? Я стільки разів їх перемагав. Для чого мені потрібен ще один бій проти одного з них?
Що стосується Повєткіна, який заявив, що може повернутися в ринг, то це я б влаштував. У мене не було б вибору, окрім як просто сильно його побити", - сказав Усик. Додамо, що Олександр Повєткін публічно підтримав вторгнення Росії в Україну і назвав українців нацистами.
Зазначимо, що в 2013 році Олександра Повєткіна на рингу побив Володимир Кличко. Бій тривав усі 12 раундів і завершився перемогою українця одноголосним рішенням суддів.
За свою кар'єру Повєткін провів 40 боїв, в яких здобув 36 перемог, тричі програв і один бій завершився внічию. На рахунку 35-річного Олександра Усика 20 боїв на професійному рингу. Всі вони завершилися перемогами українця.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Довгожителька Елоїза з Австралії відзначила своє 101-річчя у лікарні Принца Чарльза. Жінка розповіла, які прості звички допомогли їй дожити до такого віку, передають Патріоти України. За словами довгожительки Елоїзи, дожити до 101 року – це завдання не...