
Володар поясів WBA, WBO, IBF і IBO в суперважкій вазі Олександр Усик розповів про своє ставлення до боїв з представниками РФ, передають Патріоти України.
В інтерв'ю польському виданню Іnteria український боксер заявив, що у нього немає особливого бажання битися з росіянами, проте він готовий провести бій з Олександром Повєткіним, якщо той повернеться на ринг.
"Хотів би я побоксувати з росіянином? Я стільки разів їх перемагав. Для чого мені потрібен ще один бій проти одного з них?
Що стосується Повєткіна, який заявив, що може повернутися в ринг, то це я б влаштував. У мене не було б вибору, окрім як просто сильно його побити", - сказав Усик. Додамо, що Олександр Повєткін публічно підтримав вторгнення Росії в Україну і назвав українців нацистами.
Зазначимо, що в 2013 році Олександра Повєткіна на рингу побив Володимир Кличко. Бій тривав усі 12 раундів і завершився перемогою українця одноголосним рішенням суддів.
За свою кар'єру Повєткін провів 40 боїв, в яких здобув 36 перемог, тричі програв і один бій завершився внічию. На рахунку 35-річного Олександра Усика 20 боїв на професійному рингу. Всі вони завершилися перемогами українця.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...