
Володар поясів WBA, WBO, IBF і IBO в суперважкій вазі Олександр Усик розповів про своє ставлення до боїв з представниками РФ, передають Патріоти України.
В інтерв'ю польському виданню Іnteria український боксер заявив, що у нього немає особливого бажання битися з росіянами, проте він готовий провести бій з Олександром Повєткіним, якщо той повернеться на ринг.
"Хотів би я побоксувати з росіянином? Я стільки разів їх перемагав. Для чого мені потрібен ще один бій проти одного з них?
Що стосується Повєткіна, який заявив, що може повернутися в ринг, то це я б влаштував. У мене не було б вибору, окрім як просто сильно його побити", - сказав Усик. Додамо, що Олександр Повєткін публічно підтримав вторгнення Росії в Україну і назвав українців нацистами.
Зазначимо, що в 2013 році Олександра Повєткіна на рингу побив Володимир Кличко. Бій тривав усі 12 раундів і завершився перемогою українця одноголосним рішенням суддів.
За свою кар'єру Повєткін провів 40 боїв, в яких здобув 36 перемог, тричі програв і один бій завершився внічию. На рахунку 35-річного Олександра Усика 20 боїв на професійному рингу. Всі вони завершилися перемогами українця.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...