Просто так грошовитіше: “Квартал 95” прорекламували для гастролей у Німеччині як російських гумористів

“Російським комедійним шоу “”Квартал 95” підписали в афіші концертів в Європі на сайті німецького прокатника Hamburg.de, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу проекту на сторінці в Instagram.

У прес-службі "Кварталу" заявили, що якщо прокатники планують далі співпрацювати з українською студією, то не повинні дискредитувати своїх партнерів.

“Студія” Квартал 95 ” була, є і залишається українською компанією! І ніяких інших варіантів презентації наших проектів бути не може!”,- сказано в заяві.

Також в “кварталі 95” підкреслили, що чекають від німецьких прокатників термінового виправлення і вибачень за допущену помилку. Крім того, в прес-службі підкреслили, що в разі повторення подібних інцидентів будуть скасовувати свої концерти без попередження прокатників.

За медичними показаннями: Хто з українців може виїхати за кордон під час війни

понеділок, 30 січень 2023, 14:23

Міністерство охорони здоров’я України надало роз’яснення щодо можливості українських громадян перетинати державний кордон у період воєнного стану для виїзду в інші країни на лікування. Про це повідомила пресслужба МОЗ, передають Патріоти України. Зазна...

Постраждав ще й оператор: У Мелітополі "кадирівці" зґвалтували пропагандистку з бази "Миротворця" (документ)

понеділок, 30 січень 2023, 11:38

В тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області "кадирівці" зґвалтували російську пропагандистку з НТВ та побили оператора, передають Патріоти України. Як повідомляє Телеграм-канал "Ищи своих", цю тему в РФ заборонили висвітлювати в новинах, але...