Просто так повістку не беріть: Які документи повинна пред’явити уповноважена особа

Певно, через збільшення кількості непорозумінь між військовозобов'язаними та співробітниками ТЦК уряд затвердив форму службового посвідчення, яке уповноважені представники повинні пред'явити під час вручення повістки, передають Патріоти України.

Так, у вівторок, 18 червня, Кабінет міністрів вніс зміни до постанови № 560 «Про затвердження Порядку проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період», повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Зокрема уряд затвердив форму службового посвідчення, яке уповноважена вручати повістки особа повинна пред'явити на вимогу громадянина під час мобілізаційних заходів.

Мельничук пояснив, що таке посвідчення є чинним виключно на території адміністративно-територіальної одиниці, на яку поширюється юрисдикція відповідної місцевої державної (військової) адміністрації, очільником якої видано посвідчення, за умови пред'явлення документа, що посвідчує особу (паспорта громадянина України, посвідчення офіцера, військового квитка).

На момент публікації на урядовому порталі текст постанови поки що не був опублікований, тому наразі невідомо, який саме вигляд буде мати це службове посвідчення.

"Не просто страшно, а надзвичайно складно": Мандрівник показав подорож у серце єгипетської піраміди (відео)

субота, 20 липень 2024, 21:45

Мандрівник показує дивовижні кадри подорожі надзвичайно вузькими тунелями, що ведуть у саме серце єгипетської піраміди, передають Патріоти України. Як пише Daily Mail, мандрівник Сем Мейфейр зняв на відео дивовижну подорож у серці єгипетської піраміди ...

Вражаюча цифра: У Раді розповіли, скільки чоловіків в Україні не оновили дані і підпадають під штрафи

субота, 20 липень 2024, 21:32

В Україні щонайменше 6 млн чоловіків не оновили свої дані на виконання нового закону про мобілізацію, за що підпадають під штрафи. Натомість понад 4 млн надали актуальну військово-облікову інформацію про себе, передають Патріоти України. Про це 18 липн...