
У бразильському місті Аракатуба озброєна банда пограбувала відразу кілька банків. В якості живого щита злочинці використовували заручників, прив’язаних до машин, повідомляють Патріоти України з посиланням на Daily Mail.
Близько 20 грабіжників, озброєних кулеметами, бомбами і безпілотними літальними апаратами, здійснили наліт на три банки в центрі міста.
Щоб сховатися з здобиччю, злочинці взяли в заручники десять чоловік і прив’язали їх до дахів і капотів своїх машин. Також бандити оточили місцевий відділок військової поліції і заблокували ключові під’їзні шляхи до міста підпаленими автомобілями.
Як повідомляють бразильські ЗМІ, в ході нальотів загинули щонайменше три людини, в тому числі двоє мирних жителів і один грабіжник. Двох зловмисників поліції вдалося затримати.
Доля більшості заручників невідома. Одна жінка, яка стверджує, що її викрали, погрожуючи пістолетом, пізніше втекла в найближчий готель.
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...