
У тимчасово захопленому РФ Чорнобилі окупанти розграбували і знищили новітню центральну аналітичну лабораторію вартістю 6 мільйонів євро. Вона розташована в зоні відчуження, передають Патріоти України.
Як повідомляє пресслужба Державного спеціалізованого підприємства "Чорнобильська АЕС", лабораторія є унікальним комплексом з потужними аналітичними можливостями, може надавати послуги на будь-якому етапі поводження з радіоактивними відходами, від кондиціонування до захоронення, а також на стадії досліджень і розробки технологій.
"На базі лабораторії знаходилися високоактивні проби і зразки радіонуклідів, які знаходяться в руках ворога, чим сподіваємося він зашкодить собі, а не цивілізованому світу", - зазначили в держпідприємстві.
Також відомо, що Центральна аналітична лабораторія в Чорнобилі була модернізована в рамках співпраці європейських та українських фахівців у сфері ядерної безпеки. Там було близько 100 одиниць сучасного вартісного аналітичного обладнання, аналогів якого немає в Європі. Зазначається, що лабораторія виконувала стратегічні, унікальні функції.
У Китаї стрімко набирає популярності незвична послуга — оренда «старшої сестри». Жінки віком від 30 до 40 років пропонують молодшим дівчатам емоційну підтримку, життєві поради та дружнє спілкування, отримуючи за це від 20 до 40 доларів на годину, перед...
В Україні змінюються правила поповнення рахунків готівкою через платіжні термінали. Уже з 26 червня користувачам доведеться проходити додаткову процедуру підтвердження під час кожної операції. передають Патріоти України. Згідно з новими вимогами, перед...