Просто випариться? Вчені назвали причину можливого "кінця" Землі

Вчені Центру астрофізики Манчестерського Університету переконані, що через 100 мільярдів років життя на Землі може загинути через Сонце, яке перетвориться на зірку червоного гіганта. Про це повідомляє BBC Science Focus Magazine, передають Патріоти України.

Спеціалісти в рамках вивчення факторів, які можуть призвести до кінця світу, прийшли до висновку, що з часом Сонце перетвориться на зірку червоного гіганта. Коли водень виснажиться в ядрі Сонця, зовнішня оболонка почне розширюватися.

«Це призведе до значної втрати маси Сонця і розширення орбіти Землі. При цьому взаємодія з нижніми шарами атмосфери Сонця призведе до випаровування Землі», – стверджують фахівці.

Крім того, орбітальна нестабільність в Сонячній системі може призвести до зіткнення Землі з однієї з інших планет земної групи. Разом з тим, ймовірність такого результату досить низька і становить менше 1%.

Додамо, що вчені з Університетського коледжу Лондона і Оксфордського університету з’ясували, що обертання галактичної смуги Чумацького Шляху, яка складається з мільярдів згрупованих зірок, уповільнилося приблизно на чверть з моменту її утворення.

Наша Антарктика: Тюлені-крабоїди радо позували на камеру українським полярникам (відео)

неділя, 25 липень 2021, 11:08

Біля станції "Академік Вернадський" через велику кількість антарктичного криля і вільну від льоду акваторію, крім рекордного скупчення пінгвінів, з'явилися ще й зграї тюленів-крабоїдів. Про це повідомила прес-служба Національного антарктичного науковог...

На Закарпатті копача колодязя привалило 8-метровим шаром землі

неділя, 25 липень 2021, 10:44

У селі Карповтлаш Хустської територіальної громади, під час копання колодязя загинув чоловіка. Зазначають, що чоловік був на 8-метровій глибині, коли відбувся обвал породи. Його засипало шаром грунту. Щоб відкопати загиблого, довелося задіяти екскавато...