"Просто зашквар року!": MamaRika розповіла, що думає про деяких артистів

Українська співачка MamaRika (Анастасія Кочетова) висловилася про Олега Винника, який "зник" на тлі повномасштабної війни РФ проти України. Артистка не приховувала, що вона погано думає про співака, передають Патріоти України.

У новому подкасті для STAND UP BATTLE Кочетову спитали, як вона ставиться до артистів, які дають благодійні концерти, проте не забувають про великі гонорари для себе. Під час спілкування пролунали натяки, що таким співаком може бути Діма Монатік.

Окрім цього, ведучий пожартував про Винника, а коли MamaRika почула саме про цього артиста, вона не стримала емоції: "Винник це взагалі... Я в шоці. Олежа просто зашквар року!"

Втім, співачка не захотіла більше говорити про Винника. MamaRika попросила змінити тему та запропонувала відкласти розмову про артиста. Проте до обговорення Винника співачка так і не повернулася.

Проте MamaRika висловилася про Монатіка. Вона зазначила, що не може обговорювати те, що співак нібито отримує великі гонорари з благодійних концертів. За словами співачки, вона любить казати про те, що точно знає. А доказів тому, що Монатік нібито бере гроші, вона не має.

"Дивись, є поняття карми, є поняття совісті. Кожен живе по своїй совісті, правильно?", - наголосила MamaRika.

В Туреччині вибухнув ракетний завод (відео)

субота, 10 червень 2023, 11:56

У суботу, 10 червня, вранці у турецькій Анкарі на заводі з виробництва ракет у виробничому цеху прогримів вибух. Про це повідомляє агентство Ihlas. . У результаті інциденту є загиблі. Правоохоронці та органи влади наразі не повідомляють про кількість ...

Норвегія пропонує роботу українцям: Скільки платять в одній із найбагатших країн

субота, 10 червень 2023, 11:42

У Норвегії 2022 року працевлаштувалося близько 30 тис. біженців з України. Більшість із них можуть заробляти близько 3400-4700 євро на місяць, передають Патріоти України. Як повідомляє видання visitukraine.today, українці набувають статусу, який дозвол...