Просили ж камені з неба. Справжнє пекло: У мережі показали відео з дитячої поліклініки в Криму

В окупованому Росією Севастополі у дитячій поліклініці величезні черги, люди з дітьми годинами товпляться в коридорах. Про це в Twitter написала RoksolanaКримUA, передають Патріоти України.

"Севастополь, дитяча поліклініка. Талонів немає, нічого немає. Всі в перший кабінет", - підписала кадри автор публікації. Відео знято в коридорі поліклініки, який битком набитий людьми з дітьми. Багато хто без масок, або вони спущені у них на підборіддя. У людському потоці лавірують втомлені і стурбовані медпрацівники і знемагають діти.


Дві з них належали жінкам: У Китаї виявили гробниці віком близько 1900 років

п’ятниця, 22 жовтень 2021, 0:32

У давніх усипальницях було чимало ритуальних предметів. Дві з усипальниць належали жінкам. Китайські археологи виявили в центральній провінції Хунань чотири гробниці віком близько 1900 років. Про це повідомило агентство Xinhua, передають Патріоти України.

Гра в хованки із поліцією: У мережі показали оригінальний спосіб порушення карантину в Харкові (фото)

четвер, 21 жовтень 2021, 23:53

У Харкові, де спостерігається вкрай складна ситуація з поширенням коронавірусу, пасажири вигадали новий спосіб порушувати карантин і приховувати це від поліцейських. Про це свідчать кадри, опубліковані сьогодні місцевим Телеграм-каналом "Труха", переда...