
Поліція Донеччини взяла під опіку неповнолітню мешканку так званої «ДНР», яка втекла з окупованої території, перейшовши мінні поля. Про це повідомляє Департамент комунікації МВС України, передають Патріоти України.
Вчора близько 23:00 на позиції Збройних сил України зі сторони так званої «ДНР» біля смт Верхньоторецьке вийшла 16-річна дівчина. Вона разом з бабусею, яка є її опікуном, проживає у Горлівці та має паспорт так званої «ДНР».
«Правоохоронці встановили, що неповнолітня, після відпочинку з друзями, перетнувши мінні поля, свідомо прийшла на лінію розмежування смт. Верхньоторецьке. Вона повідомила про бажання проживати на території неокупованої України», - повідомили у поліції.
Зі слів дівчини, вона має родичів на Західній Україні. Наразі нею опікується ювенальна поліція Донеччини та соціальна служба. ЇЇ оглянули медики, тілесних ушкоджень не має. До встановлення всіх обставин неповнолітня перебуватиме у притулку під наглядом поліцейських та працівників органів опіки дітей.
У французькому курортному місті Біарріц на південному заході країни сталася трагедія — частина скелястого узбережжя біля маяка обвалилася просто в море, передають Патріоти України. У момент обвалу під урвищем перебували троє дайверів — двоє чоловіків і...
Франція переживає одну з найпотужніших хвиль спеки за всю історію спостережень. Середа стала найспекотнішим днем, коли-небудь зафіксованим у країні, передають Патріоти України. Через аномально високі температури вода в річках Рона та Сена настільки наг...