
Український військовий, який перебував на лікуванні в одній із лікарні Дніпра, попросив сусіда по палаті придбати йому продуктів і передав йому для цього свою банківську картку. Той натомість зняв з неї 20 тисяч гривень і втік. Про цей цинічний злочин повідомили у поліції Дніпропетровської області, передають Патріоти України.
Правоохоронці встановили особу злодія, ним виявився 36-річний місцевий мешканець. Як виявилося, він сам запропонував допомогу з придбанням продуктів військовому, з яким проходив лікування в медичному закладі.
Слідчі повідомили фігуранту про підозру за ч.4 ст.185 (крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану ) та ч.1 ст.357 (привласнення офіційного документу) ККУ. Слідство триває.
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...
У селі Вінники (Давидівська громада) сталася трагічна подія — під час катання на квадроциклі загинула 17-річна дівчина, передають Патріоти України. За даними слідства, мати разом із донькою орендували мотовсюдиходи для відпочинку в лісовому масиві побл...