Протести індіанців справили враження: Легендарний Jeep готовий відмовитися від назви Cherokee

CEO групи компаній Stellantis, компанії, яка володіє Jeep, Карлос Таварес заявив, що компанія готова відмовитися від використання слова Cherokee у декількох моделях автомобілів після критики з боку племені індіанців черокі, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Wall Street Journal.

За його словами, зараз компанія обговорює проблему з народом черокі.

"Ми готові піти на будь-який крок, ми готові вирішити цю проблему з відповідними людьми і без посередників. Поки я не знаю, криється в цьому серйозна проблема. Але якщо вона існує, то, зрозуміло, ми її вирішимо", - сказав Таварес.

Два автомобілі Jeep використовують назву Cherokee та Grand Cherokee.

Водночас представник племені черокі заявив, що вони ведуть з керівництвом Stellantis "відкритий діалог і налаштовані на подальші обговорення".

Раніше головний вождь індіанського народу черокі Чак Хоскін-молодший зажадав від компанії Jeep припинити використовувати назву його нації як марки авто.

З архіву ПУ. Вчені назвали передвісник швидкої смерті при коронавірусі

субота, 17 квітень 2021, 16:00

Дослідники з Університету Верони і університетської клініки Падуї заявили, що низька кількість тромбоцитів може бути передвісником швидкої смерті при коронавірусі - вона пов'язана з підвищеним ризиком тяжкого перебігу захворювання. Про це повідомляють ...

"Народ України готується дати відсіч Росії, тири забиті резервістами, а от із Радою проблеми", - волонтер Притула

субота, 17 квітень 2021, 15:30

Росію в разі нового вторгнення очікує жорсткий прийом. Народ і армія України готові дати відсіч. Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив провідний, громадський діяч і волонтер Сергій Притула. Уривок оприлюднений на відеохостингу Y...