
У середу, 24 лютого, в Україні розпочалася масова вакцинація від коронавірусу - перше щеплення препаратом CoviShield зробили лікарю-реаніматологу Черкаської обласної лікарні, яка є опорною по COVID-19, Євгену Горенку. Про це повідомляє видання "Лівий беріг", передають Патріоти України.
Перед щепленням Горенку виміряли температуру та провели інструктаж, він розповів, що почувається нормально, але трохи хвилюється через історичність моменту.
"Якщо в загальному – вакцинація являється маркером цивілізованого суспільства. Чи потрібні набої на фронті? Чи потрібна амуніція? Так само в медицині. Краще бути попередженим, чим потім лікувати ускладнення хвороби", - зазначив він.
Другою вакцину отримала старша сестра реанімаційного відділення лікарні Нонна Хачатрян. Саму процедуру щеплення виконувала лікарка мобільної бригади Людмила Доценко. Після уколу за пацієнтами обов'язковий нагляд лікаря протягом 30 хвилин, щоб убезпечитися від можливої реакції.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...