"Против гибели наших за иллюзорные цели, делающие нашу страну изгоем": Алла Пугачова виступила проти вторгнення Росії в Україну та попросила держиморд Путіна вважати її "іноагенткою"

В інстаграмі Примадонна опублікувала звернення до Міністерства юстиції РФ, де заявила, що солідарна зі своїм чоловіком Максимом Галкіним. І наголосила, що той виступає за припинення "гибели наших ребят за иллюзорные цели, делающие нашу страну изгоем и утяжеляющие жизнь наших граждан".

Раніше стало відомо, що Галкіна визнали в Росії іноагентом. Російський комік, який підтримав Україну, потрапив в оновлений список мін'юсту РФ. Сам гуморист каже, що вважатиме це нагородою.

Бачити мозком: Боєць, який залишився без очей, намагається отримати для України технологію цифрового зору

середа, 1 лютий 2023, 18:44

Владислав Єщенко - військовий сапер повністю втратив очі під час бойового завдання. Таким людям можуть допомогти нові технології так званого "цифрового" або "штучного" зору - це коли для зображення використовують не очі, а лише мозок, передають Патріо...

Шокуючий випадок: Пара туристів залишила немовля в аеропорту, не бажаючи платити за квиток для нього

середа, 1 лютий 2023, 17:58

Співробітники ірландської авіакомпанії Ryanair були шоковані рішенням пари пасажирів залишити свою дитину на стійці реєстрації в ізраїльському аеропорту після суперечок з приводу необхідності купувати для дитини окремий квиток, передають Патріоти Украї...