"Против гибели наших за иллюзорные цели, делающие нашу страну изгоем": Алла Пугачова виступила проти вторгнення Росії в Україну та попросила держиморд Путіна вважати її "іноагенткою"

В інстаграмі Примадонна опублікувала звернення до Міністерства юстиції РФ, де заявила, що солідарна зі своїм чоловіком Максимом Галкіним. І наголосила, що той виступає за припинення "гибели наших ребят за иллюзорные цели, делающие нашу страну изгоем и утяжеляющие жизнь наших граждан".

Раніше стало відомо, що Галкіна визнали в Росії іноагентом. Російський комік, який підтримав Україну, потрапив в оновлений список мін'юсту РФ. Сам гуморист каже, що вважатиме це нагородою.

В Україні офіційно повернули обов'язкові повірки лічильників: Що зміниться і які нюанси треба знати

понеділок, 5 червень 2023, 6:47

В Україні відновлено повірки індивідуальних приладів обліку комунальних послуг (лічильників). Рішення уряду поширюється на всіх громадян, окрім тих, хто наразі перебуває на тимчасово окупованих територіях. Про це поінформували клієнтів у "Київтеплоенер...

Незламна! Семирічна українська гімнастка, якій відірвало ногу російською ракетою, виграла свій перший турнір (відео)

понеділок, 5 червень 2023, 6:44

Юна українська спортсменка Олександра Паскаль виборола перше місце на своїх перших змаганнях з художньої гімнастики. 7-річна уродженка Чорноморська втратила торік ногу, коли російські окупаційні війська запустили ракету по базі відпочинку у Білгород-Дн...