"Провісник" кінця світу або звичайне явище: Чому блискавка вдарила в статую Христа-Спасителя

У Бразилії в Ріо-де-Жанейро блискавка вдарила прямо в статую Христа-Спасителя. Це сталося ввечері 10 лютого. Після побачених фото, які зробив бразильський фотограф, в мережі багато хто почав переживати, чи не вважається це "передвісником" катастрофи, передають Патріоти України.

Однак виявляється, що в цьому явищі немає нічого дивного чи містичного. Блискавки, що б'ють в статую Христа-Спасителя - поширене явище. Про це повідомляє Wonders of the world.

У Бразильському інституті космічних досліджень стверджують, що в цю статую щорічно вдаряє від 4 до 6 блискавок. Удари можуть повторюватися кожні 2-3 місяці. Під час сезону дощів це може повторюватися частіше.

Вся справа в тому, що статуя Христа-Спасителя знаходиться на висоті 710 метрів, на вершині граніту. Саме це і є логічним поясненням, чому в неї час від часу потрапляють блискавки. Статуя притягує блискавку попри те, що в ній є громовідвід. Він покриває верхню частину голови, а кабель тягнеться до руки.

Чотири прадавні українських слова, які викорінила радянська влада заради наближення солов'їної до мови "старшого брата"

середа, 27 вересень 2023, 5:35

За часів СРСР багато автентичних слів на території сучасної України замінили російськими аналогами, які зараз багато хто вважає їх українськими. Про деякі з них розповідає освітній канал «Солов’їну треба знати».

Поліція перекопала українці господарство, шукаючи скарби, котрі селянка сховала під час повітряної тривоги і забулась де саме

середа, 27 вересень 2023, 3:25

У Тернопільській області поліція перекопала жінці господарство, оскільки та забула, де в перші дні війни закопала ювелірні вироби, і звинувачувала свого сусіда у крадіжці. Про це повідомили в поліції Тернопільської області. До правоохоронців звернулася...