Прозвали Майком: Працівники автомийки знайшли бабака під капотом автомобіля клієнтки (фото)

У США працівники автомийки в штаті Індіана зробили відкриття, що шокує, оглядаючи передній бампер машини клієнтки. Вони знайшли всередині застряглого бабака. Про це пише UPI, передають Патріоти України.

Жінка привезла свій автомобіль на мийку Mike's Car Wash у Форт-Вейні для очищення після того, як у решітці радіатора застряг птах, але співробітники, оглядаючи передній бампер, помітили бабака.

Працівники автомийки відвезли машину в сусідній магазин Jiffy Lube, де співробітники викликали на допомогу службу з контролю за тваринами. Продавці супермаркету навіть почали розбирати передню частину автомобіля, щоб дістати тварину.

"Це був безперечно дивний робочий день, найменше я очікував, що доведеться розбирати передній бампер, щоб дістати бабака", — розповів працівник Jiffy Lube Далтон Бреннеке. За його словами, тварина не хотіла залишати автомобіль.

"Він був милим, але безумовно злився, що ми намагаємося забрати його з теплого будинку. У підсумку нам довелося зняти передню опорну плиту, щоб звільнити йому місце в моторному відсіку. Після того, як ми його витягли, він побіг до задньої частини машини і заскочив на задню підвіску. Довелося зняти ліве заднє колесо, щоб витягнути його", — сказав Бреннеке. Бабака, якого рятувальники прозвали Майком, забрав співробітник FWACC для огляду на наявність травм.

"Соціальний тариф" на газ: Українців попередили про нову схему шахраїв

п’ятниця, 1 грудень 2023, 21:43

У "Нафтогазі України" попередили про шахрайську схему, в якій використовується інформація про нібито "соціальний тариф" на газ. Аферисти пропонують довірливим людям "перейти на тариф 4 грн за кубометр", але насправді крадуть персональні та банківські д...

"Гриневич, Шкарлет та Лісовий - немовлята у порівнянні з ним!": Викладача КНУ Шевченка звинувачують у плагіаті

п’ятниця, 1 грудень 2023, 20:27

Доцента кафедри української філософії та культури Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидата філософських наук Василя Семикраса звинувачують у плагіаті, зокрема з російських джерел, інформують Патріоти України. Велику кількі...