
Адміністрація експрезидента України Петра Порошенка краще співпрацювала з представниками місцевого самоврядування, ніж нинішня влада. Про це заявив мер Дніпра Борис Філатов, передають Патріоти України.
За словами міського голови, команда Порошенка вела конструктивний діалог з представниками місцевого управління на відміну від адміністрації президента Володимира Зеленського.
“Тож я завжди повторюю, що за “поганого Петра” я відкрив п’ять нових тролейбусних маршрутів… П’ять! Це був колосальний обсяг. А “за доброго Вови” – жодного. Тому що в нас є проблеми з фінансуванням. Нас постійно намагається “підстригти” центральна влада. Хоча за Петра Олексійовича щоразу також, ухвалюючи міський бюджет, ми їздили і до нього, і в Кабмін, і у Верховну Раду, сварилися”, – заявив мер.
При цьому Філатов зазначив, що експрезидент приніс йому і його близьким “чимало горя”.
В Україні досі діє пенсія за вислугу років - але право на неї мають лише окремі категорії працівників і лише за чіткої умови. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король. передают...
В Україні курс долару найближчими днями, 27-28 червня, перебуватиме в коридорі: купівля від 44,50 до 44,75 грн та продаж від 44,95 до 45,30 грн. А євро буде в межах коридору: купівля від 50,90 до 51,35 грн і продаж від 51,40 до 51,80 грн, передають Пат...