
Російські окупанти розстрілювали автомобілі, які виїжджали із Бучі Київської області. Внаслідок атаки ворога гинули мирні жителі, зокрема й діти. Про це розповів очевидець подій, семирічний мешканець передмістя столиці Давид, повідомляє UNICEF Ukraine. Зараз дитина разом із сім'єю перебуває в безпеці, передають Патріоти України.
"Коли ми їхали (з Бучі. – Ред.) деякі машини вже розстріляли з дітками (у знищених авто були мирні жителі. – Ред.). Коли пролетів дуже низько літак, тоді мені було погано – мене вирвало… Коли ми їхали я відчував, що можуть бути проблеми – я був наляканий", – розповів Давид.
За словами мами хлопчика, у дитини був сильний стрес, через що хлопчик майже пів дня блював."Найстрашніше до евакуації – напевно, коли було чути, як стріляли. Страшно було, що зайдуть у будинок (російські окупанти. – Ред.) і будуть виводити, про що ми чули", – додала мешканка Бучі.
Посилення правил фінансового моніторингу призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. А українці, які купують дороге майно за готівку, можуть зіткнутися з додатковими перевірками щодо походження коштів. У Дер...
У селі Вінники (Давидівська громада) сталася трагічна подія — під час катання на квадроциклі загинула 17-річна дівчина, передають Патріоти України. За даними слідства, мати разом із донькою орендували мотовсюдиходи для відпочинку в лісовому масиві побл...