При зломі злочинці "пробивають" першочергово: Експерти назвали найнебезпечніший пароль у світі

З року в рік експерти з кібербезпеки наголошували на небезпеці у виборі паролю "123456". Саме цей пароль кілька років поспіль очолював рейтинг найнебезпечніших паролів. При цьому він залишався і одним із найпопулярніших, зазначають Патріоти України.

Як пише видання Forbes, фахівці німецької компанії-розробника антивірусного програмного забезпечення Avira сформували рейтинг найнебезпечніших паролів.

Нині експерти звертають увагу на використання користувачами прогалин у своїх паролях. Саме такі паролі є найбільш небезпечними у світі.

Чому такий пароль небезпечний? Як з'ясували фахівці Avira, при спробі злому хакери залишають поле пароля незаповненим. Багато систем авторизації, особливо у роутерів та інших IoT-пристроїв, досі дають змогу поставити замість пароля пробіл, і хакери цим користуються.

За даними дослідження, на "прогалину" замість пароля припадає 25,6% випадків уразливості. Ще в 23,4% випадків хакери пробують однакові комбінації логіна і пароля, наприклад, admin/admin.

Раніше, окрім паролю "123456", був дуже уразливим "qwerty".

Як уберегтись від зламу? Насправді, все дуже просто. Якщо ви хочете, щоб пароль не зламали, то необхідно генерувати складні паролі. Ще одна порада – необхідно стежити за тим, щоб паролі не повторювалися. Наприклад, краще не використовувати один і той же пароль для входу в e-mail, і для авторизації в соцмережах.

Одна з найщасливіших країн світу платить за переїзд туди: які умови

п’ятниця, 22 листопад 2024, 9:56

Якщо і переїздити кудись жити, так це до країни, з високим індексом щастя. Одним з найвищих таких показників у світі може похвалитись Швейцарія, і зараз країна пропонує вигідні умови переміщення. Як пише видання Express, швейцарський уряд пропонує моло...

На тлі шаленого злету цін: В Україні різко переписали цінники на популярний продукт

п’ятниця, 22 листопад 2024, 9:32

В Україні суттєво здешевшала морква. Насьогодні виробники відвантажують її по 15-23 грн/кг, що в середньому на 21% дешевше, ніж тижнем раніше. Основна причина – сезонне збільшення пропозиції на тлі досить стриманого попиту. Відповідно, незабаром ціни н...