
У столиці Норвегії, Осло, трамвай зійшов з рейок і врізався у магазин, спричинивши легкі травми у чотирьох осіб, включаючи водія. Про це повідомило видання "NRK", передають Патріоти України.
Інцидент стався вдень на жвавій вулиці Сторгата в історичному центрі міста. Трамвай із пасажирами першим вагоном в’їхав у будівлю магазину. На місці події швидко з’явилися рятувальні служби, і, на щастя, вдалося уникнути жертв серед пішоходів і людей всередині магазину.

Поліція евакуювала людей з постраждалої будівлі та перекрила кілька кварталів навколо місця події. Свідків інциденту допитують для встановлення обставин, але у поліції наголошують, що причина події не відома. Жодних підозр у диверсії немає.
Деякі декоративні рослини, які часто можна побачити в садах або навіть придбати у садових центрах, насправді становлять серйозну небезпеку для людей і домашніх тварин. Попри привабливий вигляд, вони можуть містити токсини, здатні викликати важкі отруєн...
Під час воєнного стану військовозобов'язаний може отримати повістку від територіального центру комплектування та соціальної підтримки. ЇЇ може бути відправлено трьома способами – особисто від групи оповіщення, в приміщенні ТЦК або рекомендованим поштов...