"Пригоди Серафіми": У Нацраді розповіли, як каратимуть телеканал Медведчука за російський пропагандистський мультик

"Медведчуківський" канал показав російський мультик «Необыкновенное путешествие Серафимы» про попів і нквсників.

Голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк в інтерв’ю розповіла, що рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення про перевірку каналу «112 Україна» через трансляцію російського мультфільму «Необыкновенное путешествие Серафимы» було проголосоване, як і належить, а перевірку проводитимуть після скасування карантину, повідомляють Патріоти України.

«Такі рішення як призначення перевірки не вимагають присутності на засіданні представників каналу», – сказала Ольга Герасим’юк. Голова Нацради пояснила, що далі – за звичною процедурою – на засідання буде запрошений ліцензіат. «Він має право надати свої аргументи, взяти участь у обговоренні. Звісно, якщо прийде одразу… Бо у нас є погана практика, коли деякі ліцензіати (як правило, одні й ті ж), яким світить «приємна розмова», вигадують будь-які причини, аби не приходити і затягувати процес. Але це зовсім не означає, що ця справа не буде доведена до кінця в тому чи іншому вигляді», – зазначила Герасм’юк.

Відповідаючи на запитання про те, які санкції можуть очікувати на канал, адже це не перша претензія до «112», – Ольга Герасим’юк сказала, що є вже готовий моніторинг, що зафіксував ознаки порушення законодавства, але зараз вона не може обговорювати наслідки цих претензій, оскільки ще не проведено процедуру перевірки. «Проте в мультику, виготовленому за фінансової підтримки країни-агресора й за участі особи з санкційного списку, є очевидні ознаки порушення, що тягнуть за собою санкції. Однак ми маємо дотриматися законної процедури, аби зафіксувати це документами, які вимагає закон, та аби ліцензіат мав можливість надати пояснення та скористався правом на висловлення своєї позиції. Нині, в умовах карантину, перевірки законом призупинені. Тому на все прийде час», – розповіла голова Нацради.

Герасим’юк зауважила, що також є готові результати попередніх позапланових перевірок, які Нацрада винесе на розгляд, щойно карантин буде завершено. «На такому засіданні треба забезпечити присутність ліцензіата, інакше односторонній розгляд і накладення санкції в такому разі потягне за собою неминуче оскарження в суді. Хоча воно і так обов’язково буде оскаржене ліцензіатом в будь-якому випадку – це теж практика», – зазначила Ольга Герасим’юк.

Нагадаємо, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила 23 квітня позапланову перевірку телеканалу «112 Україна» за трансляцію мультфільму «Необыкновенное путешествие Серафимы» виробництва Російської Федерації (2015 рік)за участю Олександра Михайлова (російський актор озвучив у мультфільмі персонажа Серафима Саровського, що є одним із найшанованіших у Росії православних святих, – ред.), прізвище якого внесено до Переліку осіб, які створюють загрозу національній безпеці.

Джерело: Главком

Обов'язкова ідентифікація в дії: Хто із пенсіонерів в Україні ризикує залишитися без виплат

вівторок, 16 квітень 2024, 6:52

Оформлення пенсійних виплат є важливим процесом, що вимагає від одержувачів регулярного підтвердження свого статусу. Про це повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області, передають Патріоти України. Як кажуть чиновники...

Повівся на забаганку малого собі на голову: Американець подарував синові восьминога і незабаром дуже пошкодував про це (відео)

вівторок, 16 квітень 2024, 5:58

Спочатку сім'я з подивом виявила, що замість самця їм продали самку. Трохи згодом Терренс відклала яйця, які виявилися заплідненими. У результаті замість одного восьминога у Кліффордів з'явилося ще 50 штук. Кемерон Кліффорд, 36-річний стоматолог з Окла...