"Приєднала РФ до... Нідерланд": У Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву

В Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву. Вона заявила, що причина — так звані "референдуми". Репортершу відвезли у відділення МВС для "виховної бесіди". Про інцидент Казанцева повідомила на особистій сторінці на Facebook, передають Патріоти України.

"Ну ось, знову затримали. На цей раз в метро Піонерська, по камерах. Спочатку сказали, що як призовника, але потім уточнили, що через "референдуми". Везуть в МВС Філевський парк, мабуть, на виховну бесіду. "ОВД-Інфо" в курсі", — написала Казанцева.

Як припускає журналістка, причиною затримання стали її висловлювання проти фейкових "референдумів". Наприклад, на своїй сторінці на Facebook вона опублікувала ролик, який показали на телебаченні в Нідерландах. На відео тролять Путіна і стверджують, що Росія — це частина їхньої країни, а президент обманює населення. Казанцева назвала ролик "реалістичною, конструктивною повісткою".

В окупованому Маріуполі значно збільшилась кількість могил. Супутниковий знімок

субота, 3 грудень 2022, 2:35

Компанія Maxar Technologies опублікувала свіжий знімок зі свого супутника, на якому чітко видно збільшення площі поховань на міському кладовищі. . Твіт пропонує порівняти дві фото головного міського кладовища "Старокримське" на західній околиці Маріуп...

Коли Україна зможе повернутися до планових графіків відключення електрики. Експерти дали оцінки

субота, 3 грудень 2022, 1:56

Експерти вважають, що підстави очікувати на поліпшення ситуації в енергетичній системі України існують. Проте вразливим фактором є подальші дії російських агресорів. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "Повернутись у графік. Коли в Україні припинять...