"Приєднала РФ до... Нідерланд": У Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву

В Москві затримали наукову журналістку Асю Казанцеву. Вона заявила, що причина — так звані "референдуми". Репортершу відвезли у відділення МВС для "виховної бесіди". Про інцидент Казанцева повідомила на особистій сторінці на Facebook, передають Патріоти України.

"Ну ось, знову затримали. На цей раз в метро Піонерська, по камерах. Спочатку сказали, що як призовника, але потім уточнили, що через "референдуми". Везуть в МВС Філевський парк, мабуть, на виховну бесіду. "ОВД-Інфо" в курсі", — написала Казанцева.

Як припускає журналістка, причиною затримання стали її висловлювання проти фейкових "референдумів". Наприклад, на своїй сторінці на Facebook вона опублікувала ролик, який показали на телебаченні в Нідерландах. На відео тролять Путіна і стверджують, що Росія — це частина їхньої країни, а президент обманює населення. Казанцева назвала ролик "реалістичною, конструктивною повісткою".

УЄФА вжило каральних заходів через "расистську поведінку" українських уболівальників на матчах Євро-2024

п’ятниця, 22 вересень 2023, 8:03

УАФ доведеться сплатити 33 тисячі євро штрафу за поведінку вболівальників на матчах національної команди у матчах проти збірних Англії та Італії. . Дисциплінарний комітет УЄФА на засіданні вирішив у зв'язку з "проявами расизму" з боку українських убол...

Найнадійніші китайські автомобілі: Якими машинами власники задоволені найбільше

п’ятниця, 22 вересень 2023, 6:50

Фахівці визначили найнадійніші китайські автомобілі 2023 року. І склали відповідний рейтинг. Дослідження проводили на основі задоволеності власників та кількості поломок, передають Патріоти України. Дослідження було проведено вагентстві JD Power. Осно...